روم پتروف

ایلیا Smirnov گربه کافه پروژه ذخیره 250 گربه از خیابان های مسکو پیدا کردن خانه برای 180 آنها. پیروان وفادار آمده هر هفته اما با مسکو مستند Smirnov به خواهش خود را صاحبخانه به او اجازه تاخیر $4,000 ماهانه اجاره.

مسکو — در قلب هر سازمانی کوچک رویایی و ایلیا Smirnov است crazier این از بیشتر است.

در حال حاضر رویایی که در حال مرگ است. دولت از کسب و کار خود را — Kotissimo مسکو بزرگترین گربه کافه — شبیه یکی از گربه سانان استخدام نام Kostik یک کرک خاکستری و سفید زیبایی با یک ماشین تصادف که در سمت چپ او فقط یک چشم و یک بی فایده لت و پار فک.

“او بسیار خوش بینانه و بسیار دوستانه گفت:” اسمیرنوف که می تواند توصیف خود را. او در زمان از وام های بانکی برای $27,000 برای شروع کسب و کار سه سال پیش.

اسمیرنوف کافه — و هزاران نفر از کسب و کار در سراسر روسیه — سیل در دو خمرهای شکل فاجعه: covid-19 مستندات و سقوط قیمت نفت, بحران روسیه, انرژی وابسته به اقتصاد است.

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین نفت-قیمت جنگ با عربستان سعودی تنها تیز درد منجر به تحقیر برگشت زمانی که روسیه به یک معامله در ماه گذشته با اعضای اوپک و دیگران به کاهش تولید.

در عین حال پوتین به نظر می رسد عجیب دور از فاجعه غرق شدن شرکت های کوچک و متوسط در روسیه را تشکیل می دهند تا یک چهارم از اقتصاد است.

ایلیا Smirnov

Kostik نجات دادند پس از با یک ماشین تصادف.

او چهره چه بسیاری از تحلیلگران سیاسی توصیف خود را به عنوان بزرگترین چالش داخلی پس از بازگشت به ریاست جمهوری در سال 2012 است.

اما او به نظر می رسد جدا پناه در کشور خود و مستغلات و محتوا به نماینده کسب و کار صرفه جویی در اقتصاد به کاهش سطح مقامات. آن را متناقض تصویر برای یک مرد که مهمترین پیام سیاسی است که روسیه نیاز به او را در دفتر تا 2036.

“این بی سابقه است شوک” اقتصاددان گفت: سرگئی Guriev استاد در پاریس موسسه مطالعات سیاسی و سابق اقتصاددان ارشد در بانک اروپایی برای بازسازی و توسعه است. “قیمت نفت در یک سطح هستند که پوتین هرگز دیده می شود و پس از آن چیزی کاملا جدید. سپس شما باید همه گیر و سپس شما باید این بحران اقتصادی که آن هم داخلی نه فقط به دلیل قیمت نفت است.”

[هیچ مستند اینجا هستید:: بلاروس را قدرتمند رد coronavirus خطرات. او نشان می دهد سونا و ودکا.]

پوتین تعیین شده coronavirus خود انزوا دوره به عنوان اضافه پرداخت تعطیلات برای کارگران قرار دادن بار بر روی کسب و کار کوچک صاحبان که همچنین در صورت اجاره و پرداخت وام بدون درآمد. اسمیرنوف سابق مدیر توسعه کسب و کار نوشت: به صاحبخانه خود به دنبال تاخیر خود را $4,000 ماهانه اجاره بیل برای روح کافه راه اندازی شبیه به خانه کسی. “اما من نمی انتظار معجزه” او گفت:.

اگر چه آنها اجرا Kotissimo به عنوان یک کسب و کار او و همسر خود را خوشحال هستند زمانی که آنها شکستن حتی. رانندگی خود را با شور و شوق گربه. کافه ذخیره 250, پیدا کردن خانه برای 180.

“هر گربه دارای یک داستان منحصر به فرد. Seryosha است کاملا humanlike صورت. او کاریزمای اما او می تواند نیش می زنند. Moona ما است دوشنبه صورت. هر جمعه ما ارسال تصویر خود را به دلیل چهره او می گوید دوشنبه است. او همیشه عصبانی به نظر می رسد. Barsya یکی از مهمترین و فکری گربه های من تا کنون دیده اند. . . . “اسمیرنوف بود فقط گرفتن آغاز شده است.

ایلیا Smirnov

این suppertime در Kotissimo گربه کافه در مسکو. دامپزشک و مواد غذایی صورتحساب ها ستون. اجاره نیاز به پرداخت می شود. اما هیچ پول وجود دارد در آینده.

روم پتروف

لمس تزئینی در Kotissimo.

روم پتروف

ایلیا اسمیرنوف کردم $27,000 وام شروع به رویای خود را کسب و کار Kotissimo مسکو بزرگترین گربه کافه.

مانند 60 درصد از روس ها او هیچ پس انداز. “ما نمی هر گونه حاشیه” او گفت:, آینده soberly بازگشت به زمین است. “ما نمی هر گونه پول برای یک روز.” او نگران است در مورد کافه 63 گربه.

“هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. اما این زندگی من است. برای من بهتر است به مرگ نسبت به جلوگیری از انجام این کار است.” همسر خود را با این نسخهها کار به عنوان یک رئیس وکیل در یک شرکت تبلیغات و اسمیرنوف در حال حاضر به دنبال شغل دیگری به سعی کنید به نگه داشتن کافه زنده است.

[بولشوی در آشپزخانه: روسیه باله نیز کار از خانه در طول مستند]

صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد که تولید ناخالص داخلی روسیه را کوچک 5.5 درصد است. پوتین اعلام کرد یک زن و شوهر از دور کندوپاش تلاش های نجات از جمله کمک های مالی برای خانواده ها با فرزندان و deferrals از مالیات و باز پرداخت وام برای کسب و کارهای کوچک.

پوتین هنوز مستقر عظیم محرک دیده می شود در ایالات متحده و اروپا به ضربه اقتصادی موتور به دنده سریع. او به تازگی به دستور دولت به آمده تا با اقدامات است.

او می بیند که ساخت و ساز و صنایع خودرو به رانندگان منجر به این کشور برای خروج از بحران است. اما خانواده ها ممکن است پس از در هم شکسته و پس از این مستند که آنها ممکن است با کمبود پول برای خرید یک ماشین جدید و یا یک آپارتمان Guriev هشدار داد. پوتین دستور داده است تا سازمان های دولتی به خرید اتومبیل های روسی و سریع است.

آندره Rudakov

بلومبرگ

پیاده در نظر جرثقیل بر روی یک سایت ساخت و ساز در مسکو بین المللی مرکز کسب و کار, همچنین شناخته شده به عنوان شهر مسکو, در مسکو در مارس 28 سال 2020 است.

حتی قبل از covid-19 بحران وجود دارد شکایت در مورد پوتین شش سال $400 میلیارد تلاش برای بلند کردن روسیه را بی حال رشد اقتصادی از طریق یک برنامه از پروژه های زیربنایی. منتقدان می گویند این امر به سختی تغییر رشد سوزن.

مشخصه ریاست جمهوری خود است و حرکت خود را به افزایش روسیه استقلال اقتصادی با استفاده از درآمد نفت برای ساخت یک $157 میلیارد جنگ قفسه سینه ثروت ملی صندوق و دیگر مستقل ذخایر برای پوشش کسری بودجه و هزینه در یک بحران.

در ماه مارس وزیر دارایی آنتون Siluanov گفت: روسیه به ویژه ذخایر را آخرین شش تا 10 سال به اندازه کافی برای صبر کردن نفت-قیمت جنگ تا قیمت بازیافت. در حال حاضر او صحبت کردن در مورد چهار سال است.

Guriev فکر می کند ذخایر خشک می تواند خیلی زودتر شاید تا پایان سال.

“آنها می ترسم که آنها را اجرا خواهد کرد از پول نقد قبل از قیمت نفت بهبود” Guriev گفت. “اما وجود دارد بسیاری از روس ها در حال حاضر که هیچ درآمد بدون پس انداز به طوری که آنها تقریبا هیچ چیز برای خوردن و در این معنا دولت باید برای حمایت از کسب و کار کوچک.”

الکساندر Nemenov

خبرگزاری گتی ایماژ

یک پیاده روی در امتداد Arbat در مسکو نسبت به یک ساختمان و تزئین شده با نقاشی دیواری به تصویر می کشد اتحاد جماهیر شوروی در جنگ جهانی دوم فرمانده شهرستان از کارگران تمیز کردن و ضد عفونی کردن این منطقه در اواسط ماه آوریل است.

Asya Gushanskaya صاحب شیر سالن زیبایی در Arbat یکی از مسکو معتبر ترین خیابان های سرمایه گذاری در حدود $115,000 در کسب و کار به طور عمده وام. تنها راه برای زنده ماندن است به قرض گرفتن بیشتر. اما او گفت: خرید تجهیزات مورد نیاز برای دیدار با جدید بهداشت, قوانین و اجتماعی فاصله مورد نیاز خواهد ورشکسته کسب و کار.

[تهمت به نام روسیه coronavirus کمک به آمریکا بسیار خوب است.’ پوتین ممکن است استفاده از آن به عنوان یک تبلیغ کودتا.]

“بسیاری از مردم در حال حاضر متوجه شدم که آنها قادر نخواهد بود برای دریافت از طریق این بحران است. این کسب و کار من است عزیزم. من قرار دادن تمام پول من و روح من در آن است. من مطمئن هستم که اگر دولت و یا رئیس جمهور متوجه چه بحران و چه مشکلات کسب و کار کوچک با آن مواجه است در حال حاضر,” او گفت:.

Danil Makhnitsky سابق وزارت دارایی کارمند ایجاد نقشه های تعاملی از بیش از 2000 شرکت های کوچک و متوسط (SMEs) رو به ورشکستگی. وی همچنین راه اندازی یک دادخواست در Change.org خواستار مالیات برداشته شود برای بنگاههای کوچک و متوسط, جمع آوری بیش از 324,000 امضا.

“بزرگ کسب و کار و تولید کنندگان آنها کمک واقعی از دولت است. این شرکت های بزرگ که امکان لابی کسی در دولت فدرال را با موفقیت آن را انجام داده است.” “کسب و کارهای کوچک هیچ رایج صوتی که اولویت بندی مسائل و مشکلات خود را در دولت فدرال است.”

او گفت: وجود دارد هیچ شفافیت که در مورد شرکت های بزرگ بودند در لیست برای دریافت بهره خطوط اعتباری.

پوتین وزیر مطبوعات دیمیتری Peskov گفت: پنج شنبه که روسیه آن ثابت شده تابآوری از طریق برخورد با “دشمن” تحریم های بین المللی تحمیل شده برای اعمال مانند الحاق کریمه از اوکراین در سال 2014. او اذعان کرد که بهبودی از این بیماری همه گیر را در زمان.

“از سوی دیگر یک بحران باعث می شود همیشه یک قوی تر است,” او گفت:.

اما این واژه به احتمال زیاد خواهد شد نه راحتی آنا Safronova یکی از صاحبان کسب و کار در Makhnitsky را در نقشه های تعاملی.

“در روند انحلال” او می نویسد. “این در حال حاضر خیلی دیر است.”

ناتاشا Abbakumova کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

دیمیتری مدودف پوتین سیاسی wingman برای سال. در حال حاضر پوتین می خواهد برخی از راه دور.

در روسیه صورت نظارت و تهدید از زندان استفاده می شود به کروناویروس قرنطينه چوب

روسی, پزشکی, کارگران می گویند coronavirus است ravaging صفوف خود را. اما بیمارستان روسای سکوت.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de