به عنوان تظاهرات عمومی stay-در-خانه سفارشات و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی همچنان به شکستن در سراسر کشور برخی از انتخاب رهبران محلی در حال نقض محدودیت های اجباری توسط خود برنداشته است.

سه California counties این هفته اعلام کرد که آنها در حال بازگشایی بخشهایی از اقتصاد خود را در مخالفت با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را (D) ایالت محدودیت های غیر ضروری کسب و کار.

در پنج شنبه, Modoc, شهرستان, صلاحیت این دادگاه ها از کمتر از 10000 ساکنان در گوشه شمال شرقی دولت مجاز رستوران ها و کافه ها برای باز کردن هر چند با برخی از قوانین. این شهرستان گزارش نشده است هر گونه موارد از رمان coronavirus.

روز جمعه ساتر و شهرستان یوبا سیتی — است که در مجاورت حوزه های قضایی در شمال ساکرامنتو — گفت: آنها آغاز خواهد شد لغو محدودیت دوشنبه در رستوران و چندین نوع دیگر از کسب و کار. مدارس و کلیساها بسته باقی خواهد ماند.

“COVID-19 خطرناک و ترسناک است اما تنها مسئله سلامت” Phuong Luu سلامت افسر برای این دو شهرستان گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “ما نمی توانیم صبر کنید برای واکسن بدون دیدن شدید اقتصادی آسیب انجام می شود به جامعه ما است. عواقب ناشی از انتظار خواهد بود اضافی نگرانی های بهداشتی در آورده با استرس و معضل واقعی برای کسانی که با منابع محدود است.”

ترکیب جمعیت این دو شهرستان حدود 170,000.

در کلرادو هفته گذشته Weld County گفت: آن را نمی خواهد در راه کسب و کارهای محلی که مایل به بازگشایی با وجود لیبریا Jared پلیس سفارشات بسته باقی می ماند.

“استاندار شده است بسیار روشن در تمام طول که او سفارشات غیرقابل اجرا” Mike Freeman, رئیس هیئت شهرستان از هیئت کمیسیون گفت KFKA-1310.

کسب و کار است که بازگشایی خواهد باید به پایبندی به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و چندین دیگر از محدودیت های تعیین شده توسط این شهرستان است. جوش در این محل یک JBS کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در گریلی سایت اخیر شیوع کروناویروس.

در کارولینای شمالی در این هفته گاستون مسئولان شهرستان گفت: آنها اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی هجوم به لیبریا روی کوپر سفارشات. ساعت بعد این شهرستان حمایت پایین و گفت: شهروندان باید مطابق با دستورالعمل دولت.

در نیومکزیکو مارتین “Modey” هیکس شهردار 9,000 قوی کمک های مالی دستور داد شهر کارکنان به کار و تشویق کسب و کار برای بازگشایی شده است. در روز پنج شنبه او به دستور دولت دیوان عالی کشور و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سانتافه جدید, مکزیک گزارش شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de