Ahn Young-Joon AP

نظامی گارد پست از کره شمالی عقب و کره جنوبی, پایین دیده می شود در Paju در مرز با کره شمالی, کره جنوبی, یکشنبه, مه 3 سال 2020 است.

سئول — کره شمالی و کره جنوبی رد و بدل تیراندازی در اطراف یکی از جنوبی را در پست گارد داخل منطقه غیرنظامی جدا کردن این دو کشور کره جنوبی و نظامی روز یکشنبه گفت.

این ارز آغاز شد و با سربازان کره شمالی شلیک چندین بار در پست گارد که جنوب را سربازان شات پشت دو بار سئول ستاد مشترک در بیانیه ای گفت.

این بیانیه گزارش داد هیچ تلفات و یا آسیب تجهیزات و گلوله نیست ضربه نگهبان ارسال شده بود با هدف گفت: کره جنوبی وزارت دفاع مقام که خواست نامش فاش نشود به بحث حساس و مهم است.

تیراندازی یک روز پس از کره شمالی پخش فیلم از رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد اولین حضور عمومی در حدود سه هفته. عدم وجود خود را از چشم های عمومی باعث تایید نشده گزارش های خبری در مورد سلامت خود و حتی شایعات از مرگ او.

جنوب نظامی گفته است که در تماس با همتای کره شمالی از طریق یک خط تلفن به شکل وضعیت و جلوگیری از escalations بیشتر. دلیل کره شمالی را آتش ناشناخته باقی مانده است.

این منطقه غیرنظامی در اصل تاسیس به عنوان یک منطقه حائل بین دو کره را به عنوان یک نتیجه از یک آتش بس که متوقف جنگ کره در سال 1953. با وجود نام آن DMZ شامل سیم خاردار و مین و همچنین آماده مبارزه با نیروهای, و آن را یکی از مهمترین یکی از مهمترین و به شدت محافظت مرزها در جهان است.

در اواخر سال 2018 جنوبی و کره شمالی آغاز شده برچیدن خط مقدم پست گارد دلیل گرم شدن روابط میان سئول و پیونگ یانگ. با این حال این تلاش ها در کاهش تنش نظامی شده است در یک وقفه به مذاکرات به denuclearize کره شمالی را شکست در میان اختلاف نظر بر سر پایان دادن به تحریم های ایالات متحده با هدف مهار شمالی سلاح های هسته ای.

ادامه مطلب

تصویری از رهبر کره شمالی کیم افتتاح کارخانه کود quashes شایعات

که در آن رهبر کره شمالی کیم ؟ بیایید ببینید که چه ماهواره ها می گویند.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de