اورلاندو فلوریدا. — نمایندگان فلوریدا بازداشت یک مرد که زندگی خود را قرنطینه در توقیف Disney World, جزیره گفتن مقامات آن را احساس مانند یک “بهشت گرمسیری.”

نمایندگان در اورنج کانتی فلوریدا یافت می شود ریچارد مک گوایر در دیزنی کشف جزیره در روز پنج شنبه. او گفت که او می شده است وجود دارد از دوشنبه یا سه شنبه و برنامه ریزی شده بود به کمپ وجود دارد برای یک هفته با توجه به یک گزارش بازداشت.

42 ساله گفت که او را نمی شنوند متعدد نمایندگان جستجو در جزیره خصوصی برای او بر پا توسط قایق و هوا از آنجا که او در خواب در یک ساختمان است. او گفته معاون او نمی دانست که آن را در یک فضای محدود با وجود متعدد “هیچ خاطی” نشانه.

“ریچارد اظهار داشت که او غافل از آن که آن را شبیه یک بهشت گرمسیری” با توجه به گزارش بازداشت.

اورنج کانتی دریایی نمایندگان در خلیج دریاچه با استفاده از یک سیستم آدرس عمومی برای گفتن مک گوایر او مجاز در اموال, اما او همچنان در این جزیره به هر حال با توجه به گزارش بازداشت.

امنیت و نماینده دیزنی گفت: او را دیدم مک گوایر استفاده از یک شرکت قایق پنج شنبه اشاره کرد که این منطقه تا به حال چندین “هیچ خاطی” علائم و دو بسته دروازه. او پرسید: این سازمان به اتهامات مطبوعاتی.

مک گوایر دستگیر شد یک خاطی شارژ گرفته و به زندان بدون حادثه است. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا او تا به حال یک وکیل است که می تواند نظر.

قبلا به نام جزیره گنج, کشف جزیره شده بود سایت از یک پارک وحش قبل از این جزیره بود که به روی عموم بسته شده در سال 1999.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de