وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: “شواهد زیادی” نشان می دهد که covid-19 ویروس سرچشمه در یک آزمایشگاه در ووهان چین.

“به یاد داشته باشید چین دارای سابقه آلوده جهان و آنها که سابقه اجرا عام آزمایشگاه” Pompeo گفت: در ABC News “در این هفته است.” “این اولین بار است که ما تا به حال یک جهان در معرض ویروس به عنوان نتیجه شکست در یک آزمایشگاه.”

Pompeo نظرات تکرار آن از تهمت, که گفت که او دیده است شواهد به او یک “درجه بالایی از اعتماد به نفس” است که این ویروس از ووهان موسسه ویروس شناسی که بررسی حضور ویروس در خفاش ها.

“شواهد زیادی وجود دارد که در این جاست که این آغاز شد” Pompeo گفت.

وزیر امور خارجه همچنین گفت: دو بار که او تا به حال “هیچ دلیلی برای کافر” که این ویروس بود “انسان ساخته شده یا اصلاح شده ژنتیکی است.” خاطر نشان کرد که دفتر مدیر اطلاعات ملی گفته است که اجماع علمی است که آن را نه Pompeo گفت: “درست است. من با آن موافق است.”

در میان انتقاد از پاسخ به این ویروس دولت با Pompeo به آن نقطه مرد گفته است که این بیماری همه گیر هرگز اتفاق افتاده است و یا نمی توانست آنقدر گسترده بود چین نیست “تلاش برای پنهان کردن و مخفی کردن و اشتباه است. آن شاغل سازمان بهداشت جهانی به عنوان یک ابزار برای انجام همان” Pompeo گفت.

“من فکر می کنم تمام دنیا است که ایران در درک که چین به ارمغان آورد این ویروس به جهان است,” او گفت:. پرسید که آیا او فکر کرد که چین “عمدا منتشر شد” ویروس Pompeo گفت: “من اصلا چیزی برای گفتن در مورد آن. من فکر می کنم بسیاری به دانستن است. اما من می توانم بگویم این است. ما انجام بهترین های ما را امتحان کنید و جواب تمام این سوالات است.”

Pompeo اشاره کرد که آمریکا و دیگر دانشمندان بین المللی نشده اند مجاز به مشاهده ووهان آزمایشگاهی و چین است و هنوز هم ارائه یک نمونه از اصلی ویروس.

“تا به حال کسانی که دانشمندان بوده است عامل در امریکا آنها را قرار داده و این را,” او گفت:. “وجود دارد که تبادل ایده ها. و ما را به سرعت شناسایی انواع چیزهایی است که مورد نیاز برای انجام شود در پاسخ.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de