نویسنده J. K. Rowling در روز شنبه اعلام کرد که او اهدا $1.25 میلیون بی خانمان و خشونت گروه های که در حال مبارزه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در یک سری از توییت های “هری پاتر” نویسنده اشاره کرد که در حالی که آن 22nd سالگرد نبرد هاگوارتز آن احساس “نامناسب به بحث در مورد داستانی مرگ و میر.”

“بیش از حد بسیاری از مردم در حال از دست دادن عزیزان در دنیای واقعی” او هنوز توییتی. او افزود: “همانطور که تا کنون در یک بحران از این نوع فقیرترین و آسیب پذیرترین هستند سخت ترین ضربه.”

پس کی رولینگ که با اشاره او دارای سه ضروری کارگران در خانواده او گفت که او بود به 1 میلیون پوند یا $1.25 میلیون بی خانمان و خشونت خانگی قرار گرفتند. برای اولین بار بود که برای بحران یک موسسه خیریه با تمرکز بر بی خانمانی در حالی که دیگر پناه که در خدمت زنان و کودکان فرار از خشونت خانگی.

“از آنجا که ما می دانیم که استفاده داخلی است و متاسفانه شدیدا افزایش طول مستند,” او گفت:.

در پاسخ به اهدای جان <url> مدیر عامل شرکت از بحران گفت: رولینگ اهدا خواهد “رفتن به سوی ما خط مقدم در پاسخ به همه گیر می تواند کمک به ما برای ادامه حمایت از افرادی که بی خانمان در سراسر بریتانیا در این زمان بسیار دشوار است.”

“ما می توانید محافظت بیشتر مردم از بدترین اثرات شیوع و مطمئن شوید که آنها با خیال راحت قرار دارد هنگامی که آن را بیش از” <url> در بیانیه ای گفت.

احساسات تکرار شد توسط پناه. سازمان توییتی که نویسنده تلاش خواهد “زیر بنای ما خط مقدم متخصص و خدمات ما را قادر به رسیدن به بیشتر آزار زنان که به ما نیاز دارند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de