پس از ویروسی نشان داد متعدد مرحوم coronavirus بیماران در کیسه های بدن در داخل و خارج مکزیکی, بیمارستان, خانواده, دعوت از پزشکان به آنها به روز رسانی در عزیزان خود را مبارزه با این بیماری است.

در یک ویدیو ارسال شده به رسانه های اجتماعی یک زن را شنیده است گریه در نزد جسد انسان در سراسر Las Americas, بیمارستان عمومی در اکاتپک ٬ استادو د مخیکو مکزیک آن را منتشر کرده است اطلاعات زیادی در کسانی که تحت درمان برای ویروس با توجه به انتخاب.

ماریا دولورس Carrillo بازگو در یک مصاحبه تلویزیونی جمعه که او در تلاش بود برای به دست آوردن پسرش باقی می ماند و پس از مرگ او در بیمارستان است.

“تنها چیزی که تقاضای من این است که آنها به من بدن کامل از پسر من” او گفت:.

همان را می توان گفت برای Fernanda گارسیا که از نزدیک شاهد چگونگی بیمارستان نمی خواهد آزاد اطلاعات بیمار. گارسیا که شوهرش فوت در بيمارستان بستری برای مشکلات تنفسی به رویترز گفت او تنها به تازگی شوهرش را از لاس آمریکا.

“اعضای خانواده عصبانی شد چرا که بسیاری تا به حال شده است در اینجا برای روز بدون خبر از بستگان خود را,” او گفت:.

اکاتپک ٬ استادو د مخیکو واقع کمتر از 30 دقیقه از شهر مکزیک است که در میان ملی شهرداری ها بدترین آسیب دیده توسط ویروس با 407 مورد تأیید و 28, مرگ و میر, رویترز گزارش داد. Las Americas اجرا توسط دولت و وزارت بهداشت.

در بیانیه مقامات مکزیکی گفت که این بیمارستان را با هدف تسریع در چگونه به سرعت خانواده دریافت اجساد عزیزان خود.

“هماهنگی با خانه های مراسم تشییع جنازه در منطقه تقویت شده است با هدف سرعت بخشیدن به تحویل بدن و جلوگیری از اشباع در آسیب شناسی منطقه Las Americas بیمارستان” دولت مکزیک گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de