دهلی نو: در ابتدا با مشخصات بالا مرگ ناشی از کروناویروس در کشور Lokpal عضو عدالت AK Tripathi (retd) در گذشت و در تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) در اینجا در روز شنبه.

عدالت Tripathi سابق رئیس دادگستری Chhattisgarh بالا دادگاه گذشته خود را در Prakash Narayan Apex تروما مرکز. او 62.

عدالت Tripathi بستری شد در AIIMS پس از 2 آوریل. او یکی از چهار قضایی اعضای Lokpal. خود شما با coronavirus هنوز بستری در AIIMS.

با توجه به منابع و عدالت Tripathi بود در یک ونتیلاتور برای سه روز گذشته پس از تبدیل وضعیت بحرانی. او گذشته خود را در 8 ساعت.

عدالت Tripathi تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus ماه گذشته بود و او در ICU پس از ورود خود در AIIMS. او بعد از آن معطوف به مرکز تروما فراهم می کند که درمان بیشتر به قربانیان تصادفات جاده بود اما به تازگی تبدیل به یک اختصاص داده شده COVID-19 بیمارستان.

به گفته منابع او اولین بیمار منتقل شده به این مرکز.

عدالت Tripathi تا به حال نیز در خدمت به عنوان یک اضافی مدافع کلی در بیهار. بعد از او بالا بود به عنوان قاضی دیگر از پتنا بالا دادگاه و بعد از آن رئیس دادگستری. او منصوب شد و قضایی عضو Lokpal در 23 مارس سال گذشته است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de