زمانی که دود ناپدید شده در مارس و آوریل, من همیشه فکر می کردم ما نوازش خودمان را در پشت بیش از حد به زودی و گفت تمام شد چرا که هیچ کس به هیچ کس اما آن دسته از یو پی اس وانت زوم بالا و پایین خیابان در حال رانندگی بود.

معلوم بود که عمدتا به دلیل آنچه روشن شدن هوا است که همیشه مورد در جنوب کالیفرنیا: آب و هوای طوفانی. آن را طول می کشد و یا باد و یا باران به روشن کردن آنچه که حتی اولین gringo کاشفان دیدم از کشتی های خود را خاموش سن پدرو: دره سیگار میکشد. که در آن ما زندگی می کنند بین اقیانوس آرام و سن Gabriels و هنوز هم خشک و روز وجود خواهد داشت ابهام است.

خیلی برای سالگرد 50 از زمین بلند. کاملا هوای پاک است هرگز به تولد ما در حال حاضر حتی برای ما بسته-ins.

اما دوست داشتنی فوران یاد در مورد اهمیت است که زمین برای اولین بار بعد از 22 آوریل 1970 و تمام جشن ها پس از. من همیشه لذت می برد این واقعیت است که تا حدودی درس خوان بهداشت ، Gaylord نلسون او به عنوان بمب چه فرم صورت باید اول پیشنهاد ملی … آموزش-در یک ترم فقط آمدن به رواج دارد در پایان از ’60s.

“آه, نه,” گفت: جوان سیاتل فعال دنیس هیز به استخدام هماهنگ کننده ملی. به عنوان یک استنفورد کارشناسی او کمک کرد منجر به تظاهرات علیه جنگ ویتنام و می دانستم که شما نمی خواهید برای متقاعد کردن منتقدان با دعوت از آنها را به چیزی که صدا مانند یک Trotskyite سخنرانی.

او با ابداع واژه روز زمین در عوض چیزی سرگرم کننده به جای چیزی کسل کننده و ما تا به حال ما consciousnesses مطرح شده در هر بهار بوده است.

آن را بزرگترین خار به محیط زیست اقدام پس از راشل کارسون را “بهار خاموش” در سال 1962 کتاب که در زمان پایین DDT.

اما تحقق در مورد آسیب انسان انجام شد به جهان بود و نه لزوما جهانی است. با استفاده از پیر “حتی ریچارد نیکسون” استعاره — همانطور که در “حتی ریچارد نیکسون ایجاد آژانس حفاظت از محیط زیست” است که درست است — کسی که در ماه گذشته نوشت: در نامه ای به سردبیر: “حتی ریچارد نیکسون امضا آب تمیز عمل می کنند.” در واقع نیکسون وتو آب تمیز در عمل هنوز در تاریکی صبح زود ساعت Oct. 18 سال 1972 پس از آن تا به حال به تصویب هر دو مجلس کنگره است.

پس از آن فقط دو ساعت بعد از کنگره reconvened و مجلس سنا رای دادند 52-12 به نادیده گرفتن با 17 رای به نفع آینده از جمهوری خواهان. مجلس به دنبال رای گیری 247 تا 23 به نادیده گرفتن — با 96 بله رای از جمهوری خواهان.

در آن زمان برای کسانی که بیش از حد جوان به آن را دیده اند و یا کسانی که فراموش کرده اند که بسیاری از آمریکایی رودخانه ها و دریاچه ها بودند “slicked با روغن و یا مسدود شده با گریس توپ به عنوان بزرگ به عنوان پرتقال یا reeking از فضولات انسانی” به عنوان فعالان در Waterkeeper گزارش. فقط یک سوم از این کشور آب شد امن برای ماهیگیری و شنا. و آب پاک عمل تغییر همه که به طور چشمگیری. توسط 2003 ویلیام Ruckelshaus نیکسون را سازمان حفاظت محیط زیست, مدیر قادر به گزارش که دو سوم از این کشور آب شد و پس از آن امن برای ماهیگیری و شنا. و سپس او اضافه کیکر: “البته این به این معنی است که یک سوم از رودخانه ها و نهرها امن نیست برای ماهیگیری و شنا.”

اوه برای زمانی که وجود دارد ایندیانا جمهوری خواهان مانند Ruckelhaus در قدرت است.

آنچه که ما به جای در حال حاضر تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست که در ماه گذشته در واقع کاهش مقررات در انتشار سمی جیوه و دیگر فلزات سنگین از نیروگاه.

روز زمین مبارک امریکا!

از آن بدتر می شود. “این است که کمتر در مورد جیوه نسبت به مورد به طور بالقوه محدود و یا جوراب توری, جوراب آینده تلاش های سازمان حفاظت محیط زیست برای تنظیم آلودگی هوا است. می گوید:” دیوید Konisky استاد امور محیط زیست.

وجود دارد بسیاری از دلایل ملت و زمین در انتظار یک تغییر از گارد در ماه ژانویه است.

لری ویلسون در کالیفرنیای جنوبی اخبار گروه تحریریه. lwilson@scng.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de