در مواجهه با 20,000 مرده از coronavirus خانه های سالمندان به دنبال سپر از دعاوی

نیویورک — در مواجهه با 20,000 coronavirus مرگ و میر و شمارش ملت را از خانه های پرستاری در حال هل دادن در برابر یک پتانسیل سیل پرونده های حقوقی با یک جارو لابی تلاش برای به دست آوردن متحده به اعطای آنها حفاظت اضطراری از ادعای ناکافی مراقبت.

حداقل 15 متحده به تصویب قوانین و یا فرمانداران’ سفارشات که به صراحت و یا ظاهرا ارائه خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت برخی از امکانات حفاظت از پرونده های حقوقی ناشی از بحران است. و در مورد نیویورک که منجر ملت در مرگ و میر در امکانات از جمله یک گروه لابی گری نوشت: اولین پیش نویس یک اندازه گیری است که ظاهرا باعث می شود آن را تنها ایالتی خاص حفاظت از هر دو دعاوی مدنی و کیفری محاکمه.

در حال حاضر صنعت جعل جلوتر با یک کمپین به کشورهای دیگر در هیئت مدیره با یک استدلال ساده: این یک بحران بی سابقه و خانه های سالمندان نباید در قبال حوادث خارج از کنترل خود مانند کمبود تجهیزات حفاظتی و تست تغییر دستورات از مقامات و بیماری است که باید نابود کارکنان.

“ما به عنوان ارائه دهندگان مراقبت را از این تصمیم گیری های دشوار که نیاز به می دانم که آنها نمی خواهد تحت تعقیب یا آزار و اذیت” خواندن نامه این ماه از چند بیمارستان و خانه سالمندان گروه به بزرگ بعدی خود را هدف کالیفرنیا که در آن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom هنوز برای تصمیم گیری. کشورهای دیگر در مناظر خود را شامل فلوریدا پنسیلوانیا و میسوری.

ناظران بیمار طرفداران و وکلا استدلال می کنند که ایمنی سفارشات غلط هستند. در زمانی که بحران است و تخمگذار لخت چنین مزمن مشکلات صنعت به عنوان کمبود نیروی انسانی فقیر و کنترل عفونت آنها می گویند مسئولیت حقوقی است آخرین خالص ایمنی برای حفظ امکانات پاسخگو باشد.

آنها همچنین ادعا خانه های پرستاری با استفاده از بحران برای حفاظت از خط پایین خود را. تقریبا 70 درصد از این کشور را بیش از 15000 خانه های پرستاری در حال اجرا توسط شرکت های انتفاعی و صدها نفر خریداری شده و فروخته شده در سال های اخیر توسط خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت.

“آنچه شما واقعا به دنبال یک صنعت است که همیشه می خواستم ایمنی و در حال حاضر این فرصت برای درخواست آن را زیر عبا گفت: ‘اجازه دهید محافظت از قهرمانان ما'” گفت: Mike تاریک یک وکیل برای کالیفرنیا طرفداران پرستاری صفحه اصلی اصلاحات است.

هیچ جا به این صنعت تلاش های بازی بیشتر کاملا در نیویورک است که یک پنجم از این کشور شناخته شده خانه سالمندان و مراقبت طولانی مدت مرگ و میر.

نیویورک ایمنی قانون امضا شده توسط لیبریا اندرو کومو شد پیش نویس توسط Greater New York, بیمارستان, انجمن با نفوذ لابی برای هر دو بیمارستان ها و خانه های سالمندان که اهدا بیش از 1 میلیون دلار به دولت حزب دموکرات در سال 2018 و پمپ بیش از 7 میلیون دلار به لابی بیش از سه سال گذشته است.

در حالی که قانون پوشش هر دو بیمارستان و مراقبت های پرستاری کارگران را پوشش نمی دهد عمدی سوء سهل انگاری فاحش و دیگر چنین اعمال آن را روشن می سازد کسانی که استثنا را شامل نمی شود “تصمیمات ناشی از یک منبع و یا کمبود نیروی انسانی.”

کومو دولت گفت: این اقدام به یک بخش ضروری از گرفتن دولت تمام مراقبت های بهداشتی دستگاه به کار با هم برای پاسخ به بحران و صرفه جویی در زندگی می کند.

در سراسر کشور به لابی تلاش است که رهبری انجمن بهداشت آمریکا که نشان دهنده نزدیک به تمام ملت را به خانه های سالمندان و صرف 23 میلیون دلار در تلاش های لابی گری در شش سال گذشته.

کشورهای دیگر که باید اضطراری ایمنی اقدامات آلاباما, آریزونا, کانکتیکات, گرجستان, ایلینوی, کنتاکی, ماساچوست; میشیگان می سی سی پی, New Jersey, نوادا, رود آیلند, ورمونت و ویسکانسین.

مفاد آنها متفاوت است اما تا حد زیادی درخواست به صدمات و مرگ و تصمیم گیری مراقبت های, گاهی اوقات حتی به صدمه به اموال. اما وجود دارد محدودیت ها: بسیاری از را استثنا برای سهل انگاری فاحش و عمدی در آوریم.

توبی Edelman مرکز مدیکر وکالت گفت: ایمنی اظهارات می تواند حتی ناخالص و یا سهل انگاری عمدی مناسب سخت تر از خانه می تواند استدلال می کنند هر گونه کمبود داشتند به نحوی به این بیماری همه گیر.

“همه چیز را نمی توان مقصر COVID-19. چیزهای دیگر اتفاق می افتد که در حال وحشتناک,” او گفت:. “فقط می گویند ما در این همه گیر بنابراین هر چیزی می رود که به نظر می رسد بیش از حد.”

همه جدید ایمنی قوانین علیرغم وجود پتانسیل موج از پرونده های حقوقی در حال آمدن است. ایلینوی وکیل استیون لوین گفت که او دریافت ده ها تن از تماس های تلفنی از مردم با توجه به تحت پیگرد خانه های بیش از وقوع. و یک وکیل در ماساچوست گفت: او را بدست شاید 70 از خانواده ها با بستگان در خانه زده توسط ویروس.

“ما در حال گرفتن هولناک گفت:” دیوید Hoey که عمل نزدیکی بوستون شده است تحت پیگرد خانه برای 25 سال است. “آنها عزادار و آنها در اشتباه هستید. … ‘My loved one فقط از درگذشت COVID. چه می توانم انجام دهم؟'”

انجمن بهداشت آمریکا مدیر عامل شرکت علامت پارکینسون گفت: مفهوم وکلا آماده سازی خود برای پرونده های حقوقی در حال حاضر است “احساساتی است.”

“این دعاوی منحرف امکانات از بودن قادر به تمرکز بر مراقبت از مردم است.” “ما در میانه یک نبرد حق در حال حاضر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

ایندکسر