دهلی نو: دستیار زیر بازرس از پلیس دهلی ارائه سرپناه به یک زن در محل اقامت خود را به عنوان او نمی تواند به عقب برویم به جای او بومی در کلکته با توجه به کروناویروس ناشی از مستند, مقامات گفت.

Sushmita شاه یک دانش آموز که در حال آماده سازی برای امتحانات رقابتی استفاده می شود به زندگی می کنند با ASI دختر در یک PG در Janakpuri اینجا.

زمانی که مستند اعلام شد, در مارس 24, دو زن چپ PG. شاه می خواست برای بازگشت به کلکته اما او نمی تواند به دلیل محدودیت های اعمال شده در سراسر کشور در نظر شیوع کروناویروس.

“بنابراین ASI Arvind Kumar خواسته او را به ماندن در محل اقامت خود را مانند دختر خود و هر زمان که این مستند خواهد بود, آرام, مناسب, تنظیم خواهد شد به او ارسال به کلکته” معاون کمیسر پلیس (غرب) دیپاک Purohit گفت.

پلیس دهلی کمیسر SN Shrivastava گفت: این گروه افتخار خواهد کرد ASI.

“ASI Arvind Kumar, از PS Moti ناگار به خانه آورد یک دختر دانش آموز, تحصیل در موسسه مربیگری & نقطه از کلکته که تا به حال هیچ جایی برای ماندن زمانی که مستند را اعلام کرد. او حاضر پول برای هزینه. دختر جوان در تماس با پدر و مادر. پلیس دهلی را به افتخار او” کمیسر توییتی.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de