اسلام آباد: پدر و مادر مقتول روزنامه نگار آمریکایی دانیل پرل در روز شنبه ثبت یک درخواست تجدید نظر به دیوان عالی پاکستان به دنبال واژگونی سند دادگاه عالی (SCH) که حکم لغو محکومیت چهار مرد در پسر خود را ربودن و قتل.

مرحوم پدر روزنامه نگار توییتی جزئیات این درخواست همراه با احساسی پیام ویدئویی با توجه به صدای امریکا.

“ما در حال ایستاده تا برای عدالت نه تنها برای ما پسر دانیل پرل اما برای همه ما عزیز, دوستان, در, پاکستان, به طوری که آنها می دانم که یک جامعه عاری از خشونت و ترور و بالا بردن فرزندان خود را در صلح و آرامش” مروارید پدر کرانه باختری مروارید به نقل از به نقل از صدای امریکا.

ماه گذشته دولت سند به چالش کشیده بود آن بالا استان دادگاه نظم در پاکستان دیوان عالی کشور, جایی, انگلیسی-متولد القاعده, رهبر, احمد عمر سعید شیخ و سه تن دیگر تبرئه شدند در ما روزنامه نگار دانیل پرل را آدم ربایی و قتل.

در سال 2002 که 38 ساله روزنامه نگار وال استریت ژورنال آسیای جنوبی اداره ربوده شد و سر بریده او در حالی که در پاکستان تحقیق یک داستان از گروه های تروریستی’ لینک کلیک کنید برای القاعده.

در 2 آوریل سال جاری دو قاضی سند دادگاه عالی نیمکت لغو حکم اعدام انگلیسی-متولد 46 ساله القاعده, رهبر, احمد عمر سعید شیخ بود که به اعدام محکوم شده در مروارید قتل.

دادگاه نیز تبرئه سه نفر از دستیاران بودند که در خدمت زندگی, جملات در مورد.

پس از آن چهار تبرئه متهمان بازداشت شد تا تنها یک روز پس از SHC لغو محکومیت آنها.

پاکستان وزارت کشور تا به حال در بیانیه ای گفت که مردان آزادی متوقف شد بعد از آنها دوباره دستگیر و از طریق اندازه گیری اجازه می دهد دولت برای نگهداری مظنونان به مدت سه ماه.

وزارت گفت: آن را “تکرار تعهد خود را به دنبال تشریفات تحت قوانین این کشور به تروریست ها برای این کار است.”

آلیس چاه یک مقام وزارت خارجه بود گفت: “واژگون شدن از محکومیت دانیل پرل را قتل توهین به قربانیان تروریسم در همه جا.”

“کسانی که مسئول daniel’s, جرم آدم ربایی و قتل باید به صورت کامل اندازه گیری عدالت” او اضافه شده بود.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de