دهلی نو: وزیر دفاع Rajnath Singh اتحاد قدردانی از تلاش های نیروهای مسلح امروز برای انجام صدها نفر از فعالیت های در مکان های مختلف در سراسر کشور بر روی زمین و در آب و هوایی از ادای احترام به تاج رزمندگان که صبورانه مبارزه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

او گفت: “نیروهای مسلح امروز سازماندهی فعالیت های مختلف به بیان قدردانی به تاج رزمندگان که در حال مبارزه در برابر این بیماری همه گیر. این رزمندگان خط مقدم در حال انجام ستوده در تقویت روحیه از همه کسانی که درگیر در هند مبارزه با COVID-19.”

با اشاره به پرواز pasts و دوش گرفتن از گلبرگ توسط هلیکوپتر از نیروی هوایی اسرائیل و نیروی دریایی و گارد ساحلی در بیمارستان ها گفت: آنها ادای احترام کردند ملت را حل و فصل و وحدت در غلبه بر چالش های ایجاد شده توسط COVID19 تحت رهبری نخست وزیر نارندرا.

Rajnath Singh تشکر از نیروهای مسلح خود را برای طرح های ویژه از طریق چندین عملکرد برای ابراز قدرشناسی نسبت به متخصصان پزشکی و پلیس و دیگر رزمندگان خط مقدم و اضافه کرد که تمام ملت ایستاده بود و ایران در این زمان به چالش کشیدن.

این تاج رزمندگان از جمله پزشکان و پرستاران بهداشت و بهداشت کارکنان و پرسنل پلیس, رسانه و چندین نفر دیگر درگیر در تعمیر و نگهداری از خدمات ضروری و منابع باید صبورانه کمک به تلاش ملی برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

این رزمندگان را به خطر می اندازند زندگی خود را هر روز به اطمینان حاصل شود که امکانات اولیه مانند آب و برق تحویل داده شده به همه خیابان ها تمیز اساسی و مواد غذایی در دسترس هستند هیچ بیمار برگردانده نشده law & order نگهداری می شود و کسانی که سرخپوستان رشته در خارج از کشور به ارمغان آورد و برای مراقبت.

نیروهای مسلح پرداخت می شود, غنی مراسم تجلیل از هند تاج رزمندگان امروز در یک نظامی منحصر به فرد در راه است. از سرینگر به تریواندروم و دیبروگره به Kachchh ارتش انجام فعالیت های مختلف مانند گذاشتن تاج گل در بنای یادبود ارج نهادن و felicitating بهداشت حرفه ای و تامین اضطراری عملیات.

بازدید از بیمارستان ها انجام شد بیش از صدها نفر از شهرها در همه کشورها از ارتش محلی تشکل های سراسر کشور در کوچک و بزرگ و اعداد توسط ارتش تیم همراه با گروههای نظامی که بازی میهنی آهنگ به عنوان یک ادای احترام به این کشور را خط مقدم رزمندگان در برابر تاج.

دهلی نو کلکته چنای بنگلور, Bhopal, آگرا, امریتسار بلگایوم, Ranikhet Pithoragarh در میان بسیاری از شهر های بزرگ و کوچک و شهرک دیدم ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی هند (IAF) و گارد ساحلی (ICG) در بازدید از بیمارستان ها و پرداخت ادای احترام کردند.

فعالیت های آغاز شده با گذاشتن تاج های گل اهدا در پلیس محلی یادبود یک رویداد است که واقعا بی سابقه ای به ارمغان می آورد و نیروهای نزدیک به خود را در لباس برادران. کل کشور و همه هموطنان از این لذت می برد غنی و سلام و ریخت و آرزوها و عشق به نیروهای مسلح بیش از رسانه های اجتماعی.

نیروهای مسلح همچنین سازمان های متعدد رویدادهای دیگر مانند گذشته پرواز با جنگنده و حمل و نقل هواپیما از نیروی هوایی هند (IAF) در سراسر طول و عرض کشور است. هلیکوپتر های جنگنده, هند نیروی دریایی و گارد ساحلی (ICG) باران گلبرگ های گل در بیمارستان درمان COVID بیماران. ارتش و نیروی هوایی اسرائیل گروههای بازدید COVID بیمارستان ها و آهنگ پخش در بیان قدردانی به تاج رزمندگان.

هواپیماهای جنگنده تشکل های متشکل از Sukhoi-30 MKI MiG-29 و جگوار پرواز گذشته بیش از Rajpath و orbited بیش از دهلی قابل مشاهده برای ساکنان خود را از پشت بام ها. در ضمن C 130J هرکول حمل و نقل هوایی نیز در طول پرواز شورای ملی مقاومت منطقه است.

نیروی دریایی و ICG کشتی تشکیل تشکل های نزدیکی سواحل در انتخاب مکان. کشتی ها خواهد شد روشن امشب در 25 مکان های پوشش کل خط ساحلی این کشور از جمله سایت های از راه دور و دور افتاده جزیره سرزمین Andaman & Nicobar Islands Lakshadweep و Minicoy سلیمان.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de