هوآ زونگ

Lin دونگ راست و “بیدار” بررسی نمونه پارچه در یک صحنه از “ماسک شکارچی.”

میلیون ها چینی شده چسب به صفحه نمایش خود را مشتاقانه در انتظار قسط بعدی از یک ریسک بالا سری عمل است. وجود دارد یک خانم مودب و شخصیت که سفر در جت خصوصی و اقامت در هتل های فانتزی خود را پولادین sidekick زن و بازیگران خطرناک به داد و ستد و کسب و کار اپراتورها در را.

این چینی معادل یک فیلم جیمز باند بلکه در زندگی واقعی درام برای ما coronavirus بار: او را “ماسک شکارچی” در یک ماموریت برای خرید تخصص پارچه را به صورت پوشانده اند.

“سود حاصل از ماسک است که بیش از از اسلحه و مواد مخدر در این زمان از اپیدمی هدف قرار دادن 100 درصد یا حتی 300 درصد” گفت: این نشان می دهد ستاره Lin دونگ مربع-جاوید 30 ساله تاجر از استان گوانگدونگ که ورزش سیاه و سفید یقه و لباس طراحی شده. “اگر من خوش شانس هستم, من می خواهم که قادر به ایجاد ثروت. اما اگر مشکلی وجود دارد من به آن بدهند.”

بیش از 100 میلیون چینی بینندگان را تماشا هشت قسمت سری پخش عمده تصویری سیستم عامل است که به شرح زیر Lin در سراسر ترکیه به سعی کنید برای پیدا کردن ماسک صورت و مواد به آنها را.

سود در ایالات متحده شده اند برای تخطئه تلاش خود را برای پول درآوردن از این بیماری همه گیر. در چین لین است که به عنوان یک hustling قهرمان.

“من خدا را بسیار جذاب!” یک بیننده نوشت: در نظر است که بر میگردین در سراسر صفحه نمایش برای بینندگان به دیدن.

“این بهتر از فیلمهای” اضافه شده یکی دیگر از.

[چین اضافی 30 میلیون دلار بودجه برای سازمان بهداشت جهانی]

سری پخش شد در میان جهانی در تلاش برای امن شخصی تجهیزات حفاظتی برای محافظت در برابر رمان coronavirus که تشخیص داده شد در شهر ووهان در پایان سال گذشته است.

در تلاش برای جلوگیری از سرزنش برای این ویروس در حال حاضر ravaging جهان — و به تصویر کشیدن خود را به عنوان رحمان و قدرت های جهانی — چین شده است با استفاده از “ماسک دیپلماسی”: اهدا و یا فروش ماسک و تجهیزات به کشورهای دیگر نیاز دارند.

چین به شدت آن تولید ماسک, اما آن را هنوز هم به اندازه کافی برای پاسخگویی به افزایش تقاضای بین المللی.

هوآ زونگ

Lin کسب و کار آگاهان به او کمک کند شناسایی یک پارچه تولید کننده گواهی.

وارد Lin. او نه از جانب دولت و یا دلایل نوع دوستانه. او یک تاجر امید به باک. او گفت که او به فروش می رسد $100 میلیون ارزش ماسک و ماسک پارچه پس از وقوع آغاز شد.

مجموعه شرح Lin و کاردانی خود را که در تماس خودش را “بیدار” در ماه مارس زمانی که ماسک بودند بسیار در تامین کوتاه مدت. آن آغاز می شود که برخی از سوال واسطه آمدن به زمین او را در اتاق هتل خود را.

“هر کس در اینجا می داند که وجود دارد مردم چین در شانگری لا هتل که جیب عمیق و بسیار آسان برای احمق” Lin شوخی ظاهرا اشاره به خود و از خواب بیدار شوید.

یکی از شرکای تجاری بالقوه whips out his گوشی به صفحه نمایش خود را معمول اجناس: تانک و کامیون نظامی. اما او نقل مکان کرد و به ماسک های این روز است. آنها بیشتر سودآور.

“ماسک کسب و کار و سلاح های کسب و کار کدام یک را ترجیح می دهید ؟” می پرسد این فیلمساز چینی vlogger به نام دونگ وو که می رود به صفحه نمایش با نام “هوآ زونگ.”

“من دوست دارم کار من” می خندد ریشو نظامی-تامین کننده-تبدیل-ماسک-فروشنده.

Lin هدف این است که چیزی به نام melt-blown منسوجات بی بافت بسیار خوب و مش های مصنوعی است که باعث ایجاد لایه درونی از یک ماسک و فیلتر کردن ویروس-حمل ذرات.

کمبود این مشکل به پارچه را فرستاده است بالا رفتن سرسام آور قیمت به حدی است که چین بوده است دستگیری کلاهبرداران تلاش برای فروش محصولات تحتانی در طول بحران.

[شما می توانید افزایش قیمت پس از یک بیماری همه گیر? چین purveyors از گلدان تست آب.]

سری بیرون آمد ،

هوآ شناخته شده برای افشای جنس بنجل تمیز کردن شیوه در هتل پنج ستاره و برای شناسایی ساعتهای لوکس فرسوده توسط مقامات فقط به طور اتفاقی در همان هتل در استانبول به عنوان Lin و او پوسه.

بیدار است یک فن از vlogger. پس از چت Lin توافق به اجازه هوآ برچسب همراه فیلم و گفت که او می خواست بینندگان به درک که او نه یک سودجوی بود اما به نمایندگی از چین در رقابت با رقبای بین المللی پس از همین است.

هوا به شرح زیر Lin, از خواب بیدار و یک تسمه محافظ در عینک آفتابی به عنوان آنها سفر در اطراف سیاه مرسدس Benzes و پرواز در جت خصوصی در جستجو از ماسک پارچه.

لین می یابد scammers در تلاش برای فروش او چرخید نه melt-blown پارچه. او نیز می آید در سراسر سفارشات است که نمی توان ملاقات کرد پارچه ای است که در حال حاضر فروخته شده است و عام تکمیل ماسک.

هوآ زونگ

Lin و از خواب بیدار با یک نظامی عرضه فروشنده اقدام به عنوان یک واسطه برای خرید پارچه.

وجود دارد یک حس غیر قانونی. در طول راه وجود دارد کشیدن اسلحه به لاف زدن در مورد پشته از دلار ایالات متحده است. “من فروش napalm” یکی ترکی تاجر شاید شوخی قطره به گفتگو در یک مرحله.

اما لین می داند آنچه او می خواهد. دوربین زیر او را به عنوان او اعتصاب یک معامله با یک مرد به عنوان حسن توصیف ترکیه به عنوان بزرگترین تولید کننده melt-blown منسوجات بی بافت. سپرده برای سفارش شده است که 12 میلیون دلار پول نقد.

[آفریقایی در چین ادعا نژادپرستی به عنوان ترس از ویروس جدید موارد رها بیگانه ستیزی]

هنگامی که این سری منتشر شد در اواخر آوریل Lin نام شروع روند در رسانه های اجتماعی چینی. وجود دارد سوال در مورد اخلاق و مشروعیت خود را کسب و کار, اما نظرات اکثریت مثبت, افتخار خود را ظاهر و سرد رفتار است.

“او یک تاجر به دنیا آمد و قمار باز” یکی از طرفداران نوشت.

بیدار که اغلب در خط مقدم مذاکرات چرا که او صحبت می کند به زبان انگلیسی, همچنین برنده بسیاری از آنلاین چاپلوسی. “این دختر خیلی شجاع” یک بیننده نوشت: هنگامی که از خواب بیدار وارد یک کارخانه در پشت یک مرد بود که به وضوح تلاش برای فروختن پایین تر از پارچه.

اگر به عنوان پیش بینی انتقاد Lin رد این پیشنهاد که او ساخت یک ثروت از افراد دیگر بدبختی است.

“چرا شما فکر می کنم آن را شرم آور برای پول ؟ چرا ماسک تنها می تواند اهدا به جای اینکه داد و ستد?” لین می پرسد در پرسش های لفظی برای دوربین است. “من کمک به مردم است. قیمت ها بالا و حمل و نقل محدود است, اما من می توانم همه چیز انجام می شود. بله من پول دارم اما خطر بزرگ برای آن است.”

ادامه مطلب:

چین پیشنهاد برای تعمیر آن coronavirus-آمار تصویر backfiring در غرب

طرح پنج مرحله ای برای بازگشایی کسب و کار قرار داده است به این تست در چین

به عنوان ووهان بازگشایی چین revs موتور به حرکت گذشته coronavirus. اما در گیر دنده دوم است.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de