تاد راس تاد راس

تاد راس در داخل اتاق عملیات ناوشکن HMCS ساسکاچوان در کانادا در سواحل اقیانوس آرام در سال 1989.

تورنتو — تاد راس یک رزمی نیروی دریایی اطلاعات اپراتور در HMCS ساسکاچوان در سال 1989 زمانی که او به نام بر آدرس های عمومی و سیستم همراهی کردن ناوشکن توسط افسران و گفت: او این موضوع از یک جاسوسی شد.

طی 18 ماه راس داده شد شش تست پلی گراف و بازجویی در مورد گرایش جنسی و وفاداری به کانادا.

در نهایت او را شکست. رو دو طرفه آینه او اعتراف کرد به یک غریبه چه او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است گفت: برخی خواص است.

“بله” راس گفت. “من گی هستم.”

21 سال ملوان داده شد حجت: قبول محترم تخلیه و یا از دست دادن خود را کنترل امنیتی به طور موثر به خاموش کردن هر گونه چشم انداز پیشرفت حرفه ای است. او را انتخاب تخلیه و به خانه بازگشت به نیوبرانزویک, که در آن تنها چند سال قبل از او شده است می خواهم نام این استان را بالای ارتش دانشکده افسری.

[RCMP یک معشوق کانادا آیکون را برای سوء استفاده جنسی و آزار و اذیت]

راس یکی از هزاران نفر که از دست داده و استخدام در نیروهای مسلح پلیس سوار سلطنتی کانادا و دیگر سازمان های دولتی در این کشور را بدنام “گی پاکسازی” از 1950s به 1990s. یک چالش قانونی به ارمغان آورد و سیاست به پایان رسید در سال 1992. در حال حاضر قربانیان آن هستند به دست آوردن شناخت بیشتر.

نخست وزیر جاستین ترودو به طور رسمی عذرخواهی به راس و دیگران که آرزوی خدمت به کشور خود نابود شدند توسط “دولت-حمایت سیستماتیک سرکوب و رد.” در حال حاضر مقامات و طرفداران در حال ساخت یک بنای یادبود ملی به تتم آنها در اتاوا.

http://www.washingtonpost.com/video/world/trudeau-apologizes-for-canadas-past-treatment-of-lgbtq-community-in-2017-remarks/2020/04/28/6d5a29f0-37bd-4e54-94d4-59b19b6f315f_video.html

“بناهای تاریخی . . . می توانند ما را در غم و اندوه به ما کمک کند یاد بگیرند که در مورد ما گذشته و ما هم به عنوان کانادایی” کانادا میراث وزیر استیون guilbeault را از دست گفت: در این سال است. “این بنای تاریخی را دعوت کانادایی برای انعکاس این شرم آور در تاریخ ما و اجازه می دهد تا ما را به حرکت به جلو با هم به سوی آینده ای که در آن همه کانادایی ها احترام برای آنها چه کسانی هستند.”

به 5.6 میلیون بنای تاریخی ساخته خواهد شد با پول از 103 میلیون دلاری دولت حل و فصل به پاکسازی قربانیان در سال 2017. راس سرب شاکی در این کلاس اقدام امیدوار است از آن خواهد شد یک “بی انتها” بزرگداشت مبارزات با آن مواجه هستند همجنسگرایان کانادایی ها و به رسمیت شناختن کار از چپ به کار برای رسیدن به برابری — “جشن و تقریبا یک تماس به عمل است.” مسابقه بین المللی طراحی شده است به تعویق افتاد با این بیماری همه گیر کوروناویروس اما سازندگان هنوز هم امیدوارم که برای تکمیل آن تا سال 2024.

حسن نیت ارائه میدهد از تاد راس

حسن نیت ارائه میدهد از تاد راس

راس در آموزش نیروهای کانادا در پایگاه Esquimalt در نزدیکی ویکتوریا بریتیش کلمبیا در سال 1988.

راس بازگشت به نیوبرانزویک “احساسی پریشان.” به او گفته شد او واجد شرایط برای جانبازان مزایای که در سمت چپ او احساس شرم. او احساس او تا به حال “زندگی می کردند تا به انتظارات از [خود] کشور است.” او می گوید که او اقدام به خودکشی.

برای سال های بسیاری راس اعتقاد خود را تجربه آنومالی بود. آن نمی شد.

دانشگاه کارلتون مورخ Patrizia پشت co-نویسنده “کانادا جنگ خروس: امنیت ملی به عنوان جنسی مقررات” اثری پاکسازی به هیستری و پارانویا از جنگ سرد 1950s.

مقامات در کانادا و دیگر کشورهای غربی بر این باور بودند که مردان همجنسگرا و زنان “شخصیت ضعف [که] آنان را آسیب پذیر و blackmailable” توسط اتحاد جماهیر شوروی پشت گفت. هیچ مدرکی وجود ندارد که هر قدرت خارجی تهدید هر همجنسگرایان در کانادا به دادن اسرار دولت.

[جدید فراجنسیتی حقوق لایحه ممکن است به کانادا در جهت های مختلف]

مقامات راه اندازی واحد تحقیقات ویژه در ارتش و پلیس RCMP با پیدا کردن مظنون همجنسگرایان کارکنان دولت. واحد کار نه تنها به گی کانادایی به “اعتراف” خود را جهت یابی جنسی بلکه برای ارعاب آنها به نامگذاری همجنسگرایان همکاران.

محققان در ابتدا surveilled فضاهای عمومی و bugged, تلفن, اما آنها شروع به پیدا کردن این روش بیش از حد زمان و منابع فشرده. در اوایل دهه 1960 آنها راه اندازی یک استاد روانشناسی به منظور توسعه یک ماشین برای تشخیص همجنسگرایی. مشکوک همجنسگرایان کارکنان نشسته بودند در صندلی های خمیده و در معرض وابسته به عشق شهوانی, تصاویر, در حالی که خود را از فشار خون و اتساع مردمک اندازه گيری شد.

یک گروه از افسران RCMP که به تست آن به عنوان “گروه کنترل” لقب آن “میوه و ماشین آلات.” تدبیر شکست خورده و کنار گذاشته شد.

کانادا بخشی از همجنسگرایی جرمزدایی در سال 1969. زمانی که این قانون برای اولین بار در مجلس مطرح و در سال 1967 پس از آن-وزیر دادگستری Pierre Trudeau, جاستین پدر اعلام شده وجود دارد “هیچ جایی برای دولت در اتاق خواب ملت است.” اما این برنامه ادامه داد: نزدیک به یک ربع قرن تا سال 1992.

[آلبرتا جدید دولت محافظه کار revisits گی-مستقیم دانشجو اتحاد]

زمانی که میشل داگلاس نظامی افسر پلیس که اخراج شده بود در سال 1989 برای “بودن نیست سودمندانه استخدام با توجه به همجنس گرایی” برنده یک چالش قانونی آوردن پاکسازی به پایان رسید.

داگلاس و رئیس به او گفته بود که او به پرواز از تورنتو به اتاوا برای یک “موضوع جدی است.” این یک نیرنگ. به جای او گرفته شده بود به یک هتل در تورنتو جایی که او به صرف دو روز در حال بازجویی در مورد گرایش های جنسی. او در نهایت کوتاه آمد و گفت که او همجنسگرا بود. سپس او از کار اخراج شد.

“من خیلی افتخار می کنم به کشورم خدمت کنم و من در آن خوب” داگلاس گفت. “آنها اهانت آمیز و dehumanizing در راه آنها بازجویی مورد بررسی قرار گرفته و مورد آزار و اذیت ما است.”

او در ادامه به یک زندگی حرفه ای طولانی در وزارت دادگستری — “یکی دیگر از طنز” او گفت:. او در حال حاضر مدیر اجرایی همجنسگرایان پاکسازی صندوق غیر انتفاعی که اداره بخشی از 2017 حل و فصل پول کنار گذاشته برای آشتی و memorialization.

حل و فصل موظف کردن دولت به ارائه سوابق تاریخی مربوط به پاکسازی اما داگلاس گفت: از آن شده است یک “متاسفانه آهسته” روند — حتی قبل از همه گیر رخ داد. تنها 271 برخی 11,000 صفحات اسناد و مدارک ارائه شده است.

“من نمی توانم بگویم آن را acrimonious,” داگلاس گفت. “آن نیست. اما ما ماندگار شود و خمش با مشکل روبرو در تعقیب ما را از گرفتن دسترسی به این پرونده است.”

او حفظ داگلاس الیوت سرب وکیل در کلاس اقدام برای کمک به.

به عنوان یک دانشجو در مقطع کارشناسی و یک جوان فعال همجنسگرا الیوت شنیده بود در مورد یک زن که تا به حال شده است اخراج از ارتش بودن. اما تا زمانی که او آموخته است که از داگلاس را تجربه او متوجه نشده بود این بود که سازمان برنامه دولت است.

“این خیلی بیشتر سیستماتیک خیلی گسترده تر خیلی بیشتر ساده لوحانه خیلی بیشتر و مضر تر از من تا به حال متوجه,” او گفت:.

الیوت در مجلس عوام برای ترودو عذرخواهی در سال 2017. او در توصیف آن به عنوان یک “افتخار” لحظه.

[قاتل زنجیره ای که من کاین و وحشت تورنتو, گی ایجاد کرد محکوم به زندگی در زندان]

همچنین در حال حاضر به عذرخواهی شد مارتین روی. او به ارتش پیوست و در سال 1981 به عنوان یک جوان 19 ساله. یک روز در زمینه آموزش یک ماشین با نزدیک شدن. او فکر سرنشینان خود را از دست داده بودند اما آنها شناسایی خود را به عنوان بخشی از ویژه تحقیقات واحد و به او گفت که او تحت بازداشت است.

مانند راس و داگلاس او بازجویی در مورد تاریخچه جنسی. او به آنها گفت که او “اشتباه” و منتشر شد. او ادامه داد: کار شد و در نهایت ارائه یک نقش نیاز به محرمانه ترخیص کالا از گمرک. در روز او او امضا قرارداد او خریداری یک هیوندای تسویه حساب اولین ماشین خود را.

حسن نیت ارائه میدهد از مارتین Roy

حسن نیت ارائه میدهد از مارتین Roy

مارتین روی در فارغ التحصیلی از آموزش های پایه در Saint-Jean پادگان در Saint-Jean-sur-Richelieu, Quebec در سال 1983.

دو ماه بعد روی احضار شد به ملاقات با یک سرهنگ که به او گفت که او یک منحرف شد و در حال dishonorably مرخص برای همجنسگرایی. او تا به حال نه روز به جمع آوری وسایل و روشن است.

“طبقه باز” Roy گفت.

ترودو عذرخواهی Roy گفته بود: “یکی از شگفت انگیز ترین لحظات” از زندگی خود را. او در حال حاضر به دنبال به جلو به رقابت طراحی برای این بنای تاریخی است. او گفت: تماشای کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا و برزیل و روسیه را تهدید حقوق بشر در تذكري است “ما می توانیم بازگشت بسیار سریع است.”

برای سال بعد از تخلیه Roy گفت: او تلاش کرد با اعتیاد و به سختی حفظ روابط است. امروز او با خوشحالی ازدواج با دو فرزند.

“ما زندگی در یک خانه کوچک” Roy گفت. “ما زندگی می کنند و مانند هر کس دیگری. چرا که ما مانند هر کس دیگری.”

ادامه مطلب

کانادا پرستاران که در ایالات متحده ساخته شده است را انتخاب کنید یک طرف

هزاران نفر از کانادا بومی کودکان درگذشت و در کلیسای اداره مدارس. جایی که آنها به خاک سپرده شدند ؟

عذرخواهی برای کانادا رد یهودیان در سال 1939 ترودو پاکستان به مبارزه با یهودی ستیزی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de