یک بیت از مالی تاریخچه سفارش شده است.

رکود بزرگ است که ضربه کالیفرنیا از 13 سال پیش تا به حال یک اثر مخربی بر بودجه دولت است.

به طور کلی درآمد صندوق — اصولا مالیات بر درآمد شخصی پرداخت شده توسط ثروتمند کالیفرنیا — کاهش حدود 20% و برای حفظ خدمات اساسی, قوه مقننه و پس از آن-رژیم صهیونیستی. آرنولد شوارتزنگر زد تا کسری و پوشش آنها را با پول قرض گرفته شده.

آنها منتقل شده پول از بودجه های ویژه ای از جمله بزرگراه و ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری برای سرپا نگه داشتن این صندوق به طور کلی بخشی از بودجه آنها باعث موقت کاهش کمک های دولتی به مدارس در میان تاکتیک های دیگر.

زمانی که جری براون بازگشت به حکومت در سال 2011 او مواجه آنچه که او به نام “دیوار بدهی” بیش از 30 میلیارد دلار ، در نهایت همه از پول قرض گرفته شده بود پرداخت.

این تاریخچه فریم آنچه که مورد اتفاق می افتد به بودجه دولت به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. بی شماری کسب و کار تعطیل شده اند به نبرد گسترش coronavirus میلیون ها شغل پاک شده حداقل به طور موقت و بی شماری میلیاردها دلار را پاک شده از بازار سهام حساب و سرمایه گذاری های دیگر.

دلار 222.2 میلیارد 2020-21 بودجه است که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom پیشنهاد شده در ژانویه شامل افزایش قابل توجهی در هزینه های آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و خدمات اجتماعی در حال حاضر شده است را کنار بگذارند. Newsom کارکنان در حال کار بر روی یک نسخه تجدید نظر شده رونمایی شود در اواسط ماه مه.

“اقتصادی اختلال از این بیماری همه گیر است که انتظار می رود در نتیجه رکود اقتصادی و اثرات منفی قابل توجهی در درآمد دولت,” Newsom وزارت مالیه گفت: در یک بررسی اجمالی اولیه در اواسط ماه آوریل است. “همزمان افت در بازار سهام ممکن است باعث درآمد بیشتر کاهش می یابد.

“این تاثیر است که انتظار می رود به اقدام فوری و مؤثر در سال مالی 2019-20 و ادامه خواهد داد به سال مالی 2020-21 و سال دیگر بسته به سرعت بهبود محلی دولت و اقتصاد ملی.”

چقدر بد خواهد شد “قابل توجه اثرات منفی” بود ؟ یک پاساژ در پشت صفحات بودجه می گوید که متوسط رکود اقتصادی احتمال کاهش کلی درآمد 25 میلیارد دلار در سال است. این رکود نیست در حد متوسط و به راحتی می تواند پیش افتادن از رکود بزرگ در شدت.

علاوه بر این دولت در حال حاضر به طور قابل توجهی بیشتر وابسته به مالیات بر درآمد شخصی از آن بود که در طول رکود بزرگ به خصوص کسر بالاترین درآمد کالیفرنیا که مشمول مالیات هستند فرار.

مجلس بودجه تحلیلگر گابریل Petek است قانونگذاران گفت: “دولت در حال حاضر چهره یک بودجه مشکل بالقوه یکی از قابل توجه” و برآورد کوتاه مدت کسری به عنوان بالا به عنوان $35 میلیارد و در نهایت رسیدن به 85 میلیارد دلار.

یک 35 میلیارد دلار افت خواهد بود 23 درصد از درآمد تخمین زده شده برای 2020-21 صندوق به طور کلی و ممکن است آن را یک محافظه کار شکل با توجه به بودجه برآورد $25 میلیارد تاثیر از متوسط رکود است. حتی پس از 35 میلیارد دلار است که دو برابر آنچه که دولت squirreled دور در آن ذخیره اضطراری حساب.

مقامات دولتی تخمین می زنند که در مبارزه با این بیماری همه گیر را در مورد هزینه 7 میلیارد دلار بیشتر از آن خواهد شد به احتمال زیاد بازپرداخت توسط دولت فدرال البته با پول قرض گرفته شده. با این وجود دولت هنوز هم از دیدن یک ضربه سنگین بر غیر بیماری همه گیر هزینه — مگر اینکه کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دولت های ایالتی و محلی قابل توجهی در هیچ رشته امداد.

تجدید نظر بودجه که Newsom را پیشنهاد می کنیم در این ماه و قوه مقننه را تصویب توسط 15 ژوئن خواهد بود چیزی بیش از حدس اولیه از فولر حد از بحران مالی نمی پدیدار شود تا پس از 15 ژوئیه تشکیل پرونده مالیات بر درآمد مهلت.

بودجه تجدید نظر خواهد شد بیشتر یا کمتر به طور مداوم و پس از آن به هر دو بیماری همه گیر و اقتصاد تکامل است. آن بد خواهد بود اما تا زمانی که آن اتفاق می افتد و ما نمی دانیم عمق مالی آسیب.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de