راجکوت [گجرات]: یک ویدیو از BJP Gujarat MLA Arvind Raiyani تف کردن در داخل یک دولت-اجرای جامعه آشپزخانه استفاده می شود برای تغذیه ضعیف در میان COVID-19 pandemic رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی. در مواجهه با محکومیت MLA از راجکوت اذعان کرده خود را ‘اشتباه’ اما در دفاع از عمل خود گفت که او تف ‘در اموال خود.’

در این ویدیو ویروسی Raiyani می تواند دیده می شود تف داخل آشپزخانه در حال اجرا برای آماده سازی مواد غذایی برای فقیر در Rajkot در سراسر کشور مستند. اقدام خود را ناشی از Twitterati به منفجر شدن در خشم به عنوان بسیاری یافت می شود این عمل کاملا منزجر کننده است.

واکنش Twitterati

کاربر توییتر Simmi Ahuja نوشت: “Yakk BJP MLA تف در دولت-اجرای آشپزخانه های فقیر در راجکوت. #GujaratCoronavirus چرا او این کار را کرد ؟
این است که سطح بهداشت آنها r صحبت کردن در مورد?? من امیدوارم که رسانه های خانه را انتخاب کنید ممکن است داستان.”

کاربر مست نگار پرسیدم در نهایت یک Thooker از منبع واحد Hatemongering حزب گرفتار در دوربین. BJP MLA Arvind Raiyani, گیر افتاد, تف کردن در آشپزخانه که در آن غذا آماده بودن برای مردم نیازمند در Rajkot, Gujarat.”

کاربر Faizan نوشت: “COVID-19 در گجرات: BJP MLA تف در دولت-اجرای آشپزخانه های فقیر در راجکوت. شبیه قصد گسترش #CoronaVirus می Godi توضیح دهید که چه نوع از جهاد این است.” کاربر جی Dongra نوشت: “BJP Gujarat MLA که در انتقاد Jamatis بیش از تف او خود را گرفتار در دوربین تف کردن در آشپزخانه است. Inko زارا معروف karo.”

بعد در واکنش به وضوح نفرت انگیز عمل Raiyani گفت: او خود اعتراف کرد اشتباه بود و پرداخت جریمه نقدی از 500 تومان. اما او در دفاع از خود گفت که او تف داخل خود را اموال.

Tablighi Jamaat

جالب اینجاست که همان BJP رهبر تا به حال مورد انتقاد اعضای Tablighi Jamaat پس از آن در آن سلول تولید نهفته است سرزنش اعضای گروه اسلامی از تف. حتی اگر اتهامات علیه اعضای Tablighi Jamaat باید معلوم شد که جعلی به عنوان گران توسط یک سری از ادارات پلیس در BJP حکومت اوتار پرادش و آروناچال پرادش.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de