حیدرآباد: دو شیر آفریقایی توله به دنیا آمد و یک ماه پیش در نهرو پارک وحش اینجا آمد و برای اولین بار در یک روز خزیدن”.

به گفته نهرو پارک وحش متصدی N. Kshitija این اولین بار است که توله بیرون آمد و پس از تولد آنها در ماه گذشته.

لحظات دوست داشتنی ناز توله صرف وقت با مادر خود Adhisana دستگیر شدند در دوربین توسط مقامات باغ وحش. یکی از عکس های منتشر شده توسط مقامات باغ وحش را نشان می دهد مادر بزرگ, توله خود را. توله نیز دیده می شود با هر یک از دیگر.

خاموش شدن بیش از 40 روز با توجه به کروناویروس-سوخت سراسر کشور مستندباغ وحش به ارمغان آورد برخی از سلامتی برای دوستداران حیوانات با افزایش در جمعیت گربه.

این نهرو پارک وحش (NZP)محبوب ترین و یکی از بزرگترین باغ وحش در کشور شاهد تولد سه توله ببر سلطنتی بنگال و دو توله شیر آفریقایی در هفته اول آوریل است. شش توله سگ و شغال دو طلا آبی طوطی جوجه نیز به دنیا آمد.

در ضمن NZP مقامات گفته بودند در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی برای ایمنی از حیوانات در پی وقوع Covid-19.

این صدا هشدار در ماه گذشته پس از یک ببر در نیویورک باغ وحش آزمایش مثبت برای این ویروس مخوف.

حیوانات پاسداران و کارکنان دامپزشکی هشدار داده شد برای نظارت بر حیوانات به خصوص ببر و پستانداران برای چک کردن هر گونه علائم سرماخوردگی ترشحات بینی و یا هر گونه علائم آنفولانزا.

مقامات گفت: اقدامات احتیاطی گرفته شد تا به عنوان در هر دستورالعمل اصلی رئیس کنسرواتور از جنگل ها و باغ وحش مرکزی قدرت (CZA).

دامپزشکی بال است که به طور مداوم نظارت بر سلامت حیوانات و برای چک کردن هر گونه علائم.

حرارتی اسکن در حال انجام است حدود 150 باغ وحش کارکنان درگیر در مراقبت از حیوانات است.

این باغ وحش مقامات در زمان چند پیشگیرانه اقدامات پیشگیرانه پس از هفته اول ماه مارس.

این NZP که بسته است پس مارس 22 است و با استفاده از خدمات کارکنان و نگهبانان حیوانات, باغبان, امنیت و کارگاه آموزشی کارکنان برای حضور در وظایف برای ارائه غذا به حیوانات و تمیز کردن محوطه حفظ بهداشت و حفظ سلامت حیوانات و حضور در اورژانس و نگهداری آثار و خدمات.

در 1963 NZP محبوب ترین و یکی از بزرگترین باغ وحش با متوسط 27-30 لاخ بازدید کننده در سال است. این بیش از 155 گونه و 1550 در نمونه های بزرگ محوطه.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de