126 تقدیر نامه صادر شده در 6 ساعت در بزرگراه ساحل اقیانوس آرام

چهار سازمان های پلیس در پایین ترک خورده 126 رانندگان بودند و یا سرعت و یا تا به حال با صدای بلند اگزوز در امتداد بزرگراه ساحل اقیانوس آرام در روز شنبه, مه 2.

به ویژه اجرای قانون باعث شده حوادث تعطیلات آخر هفته قبل که در آن بیش از 100 رانندگان — برخی در supercars مانند Lamborghinis و فراری و موتور — سرعت را از طریق شهرهای ساحلی رسم خشم از ساکنان. در لاگونا بیچ بیش از 100 ساکنان شکایت به اداره پلیس در ایمیل و تلفن تماس.

“اجرای خوب” گفت: لاگونا بیچ پلیس سروان. جف کالورت که در راس این تلاش است.

در یک مثال نارنجی شهرستان کلانتر معاون سنجش زمان یک موتورسوار در 103 مایل در ساعت در دانا پوینت در امتداد ساحل اقیانوس آرام بزرگراه بین Niguel جاده و تاج دره پارک وی کالورت گفت.

“آنها خواهد بود در خارج وجود دارد, در, سنگین, اجرای دوباره, امروز, او گفت:. “آن گرم می شود امروز و من حدس می زنم بسیاری از مردم خواهد شد.”

بیشترین تعداد بلیط خارج صادر شد توسط Californa بزرگراه افسران گشت که مشغول به کار unincorporated بخش در امتداد بزرگراه بین ساحل نیوپورت و لاگونا بیچ. افسران ذکر 60 رانندگان همراه است که کشش.

آخر هفته کمپین همچنین شامل افسران از نیوپورت بیچ اداره پلیس و اورنج کانتی کلانتر. آن را با تمرکز بر ساحل نیوپورت لاگونا بیچ و دانا پوینت. تعداد کل استنادها در روز شنبه صادر شده طی شش ساعت ،

به دلیل بالا بودن تعداد بلیط های صادر شده در امتداد ساحل اقیانوس آرام بزرگراه و کریستال یارو پارک ایالتی کالورت گفت: CHP برنامه ای برای افزایش حضور خود را وجود دارد رفتن به جلو.

“من با صحبت یک کاپیتان در سان جوان کاپیسترانو و آنها تشخیص وجود یک مشکل وجود دارد در گنجانیده شده منطقه که بیشتر نیاز دارند اجرای,” او گفت:.

پلیس شاهد افزایش رانندگان و سرعت در امتداد ساحلی مسیر پس از coronavirus shutdown اجرا شد در ماه مارس ، در ماه آوریل است. لاگونا بیچ افسران پلیس نوشت: 300 استناد به سرعت و با صدای بلند اگزوز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر