تریواندروم: کرالا وزیر بهداشت K. K. Shailaja در شنبه تحسین Covid-19 اتاق کنترل برای تکمیل 100 روز از خدمات است. “این آغاز شده در ژانویه 24, و پس از 100 روز آن را انجام داده است یک کار عظیم در مقابله با Covid-19. به عنوان بسیاری از 18 کمیته در حال کار دور ساعت به اطمینان حاصل شود که همه چیز در جای خود به عنوان دولت جنگ ویروس کشنده” گفت: Shailaja.

در این اتاق کنترل که تمام داده ها با شروع coronavirus مثبت و مظنون هستند بنمايد. بر اساس داده های مورد نیاز از PPE کیت و دارو تصمیم گرفته است. دیگر کار مهم است که آن را تسهیل تماس با ردیابی بسیار از جنبه های بسیار مهم در مهار گسترش ویروس.

عامل از اداره خدمات بهداشت و درمان در پایتخت کشور وجود دارد بیش از 100 حرفه ای از جمله پزشکان و متخصصان بهداشت و درمان و دیگران به طور فعال درگیر در مقابله با هر جنبه ای مرتبط با Covid-19.

“اولین مورد در کرالا گزارش شده در کشور در ژانویه 30, اما این اتاق کنترل باز در ژانویه 24. قدرت ما دراز در تجربه ما به ما چگونه رفتار Nipah شیوع و سیل در سال 2018 گفت:” Shailaja.

“وجود دارد 18 کمیته های مختلف به همراه دیگران در سطح منطقه. هر کمیته به ریاست یک گره افسر که مختصات همه چیز. هر روز وجود دارد و جلسات نقد و بررسی که سهام را از آنچه رخ داده در روز قبل و برنامه ریزی برای روز بعد گفت:” Shailaja.

اعداد و ارقام وارد شده در این اتاق کنترل در گذشته به رسانه ها در یک بولتن روزانه.

“اتاق کنترل باقی مانده در تماس با بیمارستان های مختلف هر روز” گفت: Shailaja.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de