سرینگر: هندی سابق بازیگر Zaira وسیم که بازنشسته از فیلم پس از آزادی از او آسمان و صورتی و به اشتراک گذاری توجه داشته باشید متفکر همدلی در رسانه های اجتماعی.

این بازیگر جوان در زمان به Instagram و نوشت: چگونه فکر کلمات و شوخی احمقانه توسط رسانه های اجتماعی عضو شورای نظارت مدت می تواند آسیب به اعتماد به نفس از دیگران است.

او نوشت: “بعضی از آنها آسیب پذیر تر از دیگران و تبدیل شدن به راحتی ضعف و نا امید را در خود کلمات خود را می تواند یک دلیل برای قلب کسی را به خرد برای کسی که به گریه تمام شب طولانی است.”

همه درخواست برای نشان دادن همدلی-19 ساله ادامه داد: “…به جای pouncing کسی درک ناقص برای صرف خنده, سعی کنید به آنها را آگاه در مورد خود را درک ناقص نه با تمسخر آنها اما با همدلی به نفع حفظ حریم خصوصی و مشاوره آنها را…”

‘Dangal” شهرت بازیگر ستایش بود و انتقاد از زمانی که او تصمیم به ترک سلول جهان حاکی از این است که آن را دخالت در دین است.

در 30 ژوئن “آسمان صورتی” ستاره بازیگر مشترک یک پست مفصل در صفحات رسانه های اجتماعی, اعلام جدایی او از بازیگری در بالیوود بیان کرد که او خط فعلی از کار است که در سکوت و ناخودآگاه انتقال او “از imaan (ایمان)”.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de