حیدرآباد: مود وزیر K. T. راما رائو در روز شنبه به کارگردانی بدن مدنی مقامات به سرعت در حال انجام کار جاده. او گفت: این کار فصل و هر کس به فعال در تکمیل این نسخهها کار به عنوان باران ممکن است در ماه ژوئن.

برگزاری یک دیدار با مقامات این وزیر به بررسی پیشرفت کار گرفته شده تا بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) در هماهنگی با جاده حیدرآباد شرکت توسعه روز شنبه در بودا Bhavan.

او گفت که هدف دولت این است که به حیدرآباد به عنوان ترافیک-آزاد شهر آن را به عنوان سریع ترین شهرستان در حال رشد در هند است. او اطلاع داد که Telangana دولت رو به رسمیت شناختن به عنوان دولت است که بهترین استفاده lockdown دوره است.

“برخی از آثار بیشتر شروع خواهد شد از ماه مه” او اضافه شده است.

او به دستور مقامات برای آماده شدن برای تکمیل این نسخهها کار به عنوان در هر جدول زمانی. او همچنین گفته بود که: برای تسریع در خرید زمین که در آن مسائل مربوط link جاده با این نسخهها کار گرفته شده در بسته. در همان زمان او گفت: انسانی باید جنبه غالب نسبت به مردم فقیر و کارگری که در حال تخلیه است.

وزیر KTR بحث حیدرآباد طرح جامع شهر با GHMC شهردار در روز شنبه در بودا Bhavan در حیدرآباد.

وزیر دستور مقامات برای ارائه توانبخشی به تخلیه افراد.120 فوت عرض جاده باید حفظ شود در این جاده که در حال گرفتن با هم ادغام شدند با پیوند جاده به بزرگراه ملی. در آینده این مناطق توسعه یافته خواهد بود multifold با این جاده ها گفت.

“هماهنگی باید وجود داشته باشد بین HMDA و بال دیگر به توسعه SRDP و پیوند جاده” او توضیح داد که این کار باید انجام شود تا در چنین راهی که آن را caters به نیازهای آینده.

او اعلام کرد که حیدرآباد شهر طرح جامع و به روز خواهد شد به زودی. در نظر داشتن نیاز زمین باید به دست آورد و راه کار گرفته شود تا او گفت:. وزیر دستور مقامات برای به دست آوردن زمین های مورد نیاز در جنگ پا اساس برای تکمیل مداوم راه آهن زیرگذر راه آهن بیش از پل ها و دیگر پروژه های جدید است.

او همچنین به ما اطلاع داد که وجود دارد هیچ کمبود بودجه برای خرید زمین. GHMC شهردار Bonthu Rammohan, مود اصلی, منشی, Arvind Kumar, GHMC کمیسر D. S. Lokesh کومار ExMP/قرارداد آژانس MD Pongulati Srinivas ردی EVDM مدیر Viswajith, CCP Devender ردی EnC Sridhar ارشد مهندس Jiyauddin, SEs EEs و دیگر مقامات حاضر در این جلسه.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de