Southwest Airlines اعلام کرده است برخی از تغییرات در آن معمول شبانه روزی فرایند به منظور کمک به حفظ مناسب اجتماعی فاصله شیوه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

مسافران در حال حاضر به سوار شدن به هواپیما در گروه 10 با مردم تنها پوشش در یک طرف جنوب غربی به شبانه روزی قطب. این کمک خواهد کرد که مشتریان “گسترش” با توجه به خطوط هوایی است.

که یک تفاوت بزرگ نسبت به آنچه که ما دیده ایم در گذشته با عنوان بسیاری از 60 نفر — 30 در هر طرف از شبانه روزی قطب نشسته اند با هم و در انتظار به هیئت مدیره.

این شرکت هواپیمایی همچنین درخواست مسافران برای دانلود پاس شبانه روزی تلفن همراه خود را قبل از ترک خانه به منظور محدود کردن میزان مبادلات آنها را با دیگران و به قصد ورود در فرودگاه زودتر از معمول اجازه می دهد تا برای بررسی و فرآیندهای امنیتی.

جنوب غربی توصیه به خوردن قبل از سفر از نوشیدنی و تنقلات دیگر نمی خواهد در خدمت پردازنده به منظور محدود کردن تماس با دیگران است.

غرب نیز یکی از بسیاری از شرکت های هواپیمایی که آغاز خواهد شد نیاز به مسافر به پوشیدن ماسک صورت در حالی که سفر.

اینها فقط تعداد کمی از این اقدامات است که هواپیمایی به اجرا در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

دیگر شامل “استفاده الکترواستاتیک ضد میکروبی اسپری درمان, تمیز کردن هواپیما بین هر پرواز با استفاده از یک ضد عفونی کننده با همان درجه که مورد استفاده در بیمارستان ها و رستوران ها و اجرای فیزیکی-فاصله اقدامات محدود کردن تعداد مسافر” با توجه به غربی سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de