توسط پرویز باری

دهلی نو: اجتماعی حزب دموکرات از هند (SDPI) را ارسال نامه به احزاب سیاسی و مدنی و سازمان های اجتماعی درخواست آنها را به جلو آمده و با اعتراض علیه اقدامات تلافی جویانه که BJP دولت است که قطراتش بر روی مردم بی گناه.

M K Faizy ملی رئیس جمهور SDPI اظهار داشت که BJP دولت avenging شدید انتقاد از جامعه بین المللی برای تعقیب اقلیت های مذهبی بر اساس نفرت نژادی. Sangh Parivar است تبلیغ نفرت و جماعت حتی زمانی که مردم در سراسر جهان در حال awed با کروناویروس ترس است. این همان دولتی است که اجازه سست آنها incarcerating دانش آموزان رسانه, افراد, حقوق مدنی و سایر فعالان استناد به قوانین سخت گیرانه عضوی از خانواده آنها به رهبری تابعیت کتاب. مودی دولت بازداشت این شهروندان در حالی که بهره برداری از وضعیت فعلی از مستند است که در آن تظاهرات و تجمعات غیر ممکن است. در همان زمان Sangh Parivar است که باعث ایجاد خشونت در این کشور گسترش نفرت-virus است که به سمت چپ باز لجام گسیخته.

به این دستگیری ها بر ضد کا کتاب در حال جریان Sangh Parivar رهبران که به نام برای پاکسازی قومی که منجر به مرگ تعداد زیادی از مردم در مکان هایی از جمله دهلی نو در حال مهاجم با انتشار نفرت در خیابان ها و رسانه های اجتماعی. این باعث خواهد شد برای ایجاد قلمزن فضای اجتماعی در این کشور نسبت به ایجاد Coronairus. بنابراین, سیاسی, اجتماعی و حقوق مدنی جنبش در شهرستان باید stoutly جلو آمده برای پایان دادن به retributive اقدامات دولت مرکزی و مهار نفرت طلبی Hindutva رهبران خواست Faizy.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de