حیدرآباد: در حیدرآباد ترافیک پلیس رزرو 4.7 لاخ موارد در برابر کسانی که دوچرخه سواران که تا به حال نشده است با پوشیدن کلاه در طول مستند دوره است.
“پس از چک کردن از افرادی که جسارت در طول مستند دوره شده است و تشدید این موارد باید به نور آمده:” یک مقام ارشد پلیس گفت: siasat.com.

پلیس نیز درخواست شده است که متخلفان به پرداخت جریمه.

اما منابع عمومی گفت که پلیس باید فوق العاده سخت در طول بیماری همه گیر. آنها گفتند که در زمان پلیس دیده می شد مجازات متخلفان ساخت آنها را برای ساعت ها آنها را وادار به نشستن یو پی اس و در زمان خرمن کوبی آنها را به طرز وحشیانه ای.

به گفته منابع پلیس شهرستان کمیسر Anjani کومار است به طور خاص خواسته مردان خود را به مودب و شکستن قانون برخی از پرسنل بیش از حاکم را عزل و تنبیه ، در برخی از موارد پلیس وارد خانه به کتک زدن مرد جوان که آنها درک و قانون شکن.

“وجود دارد حدود 4, 74,000 ‘no-کلاه’ موارد رزرو شده تا روز شنبه در برابر متخلفان. که 83,000 موارد رزرو شده توسط تماس مستقیم اجرای این بدان معناست که در بررسی پست ها در حالی که بقیه که توسط digitals به معنی” آنیل کومار اضافی کمیسر شهر, ترافیک, پلیس گفت:.

پوشیدن کلاه ایمنی ساخته شده اجباری از فوریه 2017. برای متخلفان جریمه تومان. 200 تحمیل تحت عمل 129/177. از سوی دیگر پلیس آغاز شده بود اجرای ‘ترک سوار سوار کلاه ایمنی’ حکومت از مستند فاز 2.

کسانی که دوچرخه صاحبان که گرفتار شده اند با پوشیدن کلاه گفت که آنها نمی تواند خرید این گجت به این دلیل که بازار بسته است برای بیش از یک ماه است.

با توجه به منابع در چند خط و خطوط در شهرستان که در آن کلاه هنوز هم به فروش می رسد اما قیمت های بسیار بالا

نهاد Amani


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de