نیک Rakocevic نشده بود بسیار مشکل تنظیم به حالت عادی. شاید به دلیل جدید طبیعی است بیشتر یا کمتر از آنچه که او شده است انتظار برای در حالی که برای.

پس از یک ماه در زادگاه خود از شیکاگو سابق USC قدرت رو به جلو در لس آنجلس شروع به آماده سازی خود برای NBA پیش نویس است. و با او در کالج حرفه ای پشت سر او Rakocevic فقط می توانید تمرکز بر روی بسکتبال در حال حاضر.

“من آماده انجام شود با مدرسه و فقط صرفا بسکتبال,” او می گوید. “من فکر می کنم مردم درک نمی کنند به عنوان یک ورزشکار آن را کمی سخت تر برای قرار دادن تمرکز خود را در بسکتبال. من با انجام این مدرسه ، من بزرگترین مدرسه ، آن را می شود بسیار ساده تر برای من بهتر است.”

و به عنوان او می رود در مورد روند وجود دارد مقدار زیادی از سابق تروجان ها برای Rakocevic به تکیه.

او را به صحبت بچه ها مثل Chimezie Metu و Bennie Boatwright, bigs که رفت از USC به NBA برای چشم انداز خود را در حال آماده شدن در موقعیت خود.

شاید بیشتر معنی دار مشاوره آمده است از سابق USC گارد نقطه اردن مک لافلین.

جنوب کالیفرنیا به جلو نیک Rakocevic, راست, جشن با گارد دانیل Utomi پس از به ثمر طراحی و ناپاک در نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی برابر واشنگتن روز شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

مک لافلین و Rakocevic با یکدیگر به مدت دو سال. و در حال حاضر Rakocevic در تلاش است به دنبال در قدم به قدم به جلو انتظار دارد به سفر در همان راه به عنوان مک لافلین: رفتن undrafted اما پیدا کردن یک راه را به NBA به هر حال با ساخت یک نام برای خود در G لیگ.

“J-Mac او فقط مشاوره در دادگاه و خارج از دادگاه” Rakocevic می گوید. “این شخص را فقط زندگی را نمیفهمد.”

و بهترین مشاوره مک لافلین به او داده?

“او فقط گفت: خودتان می شود اما در همان زمان به شما نشان می دهد رشد کرده و شما بدست مسئول تر” Rakocevic می گوید. “شما نشان می دهد همچنان به بهتر به عنوان یک بازیکن و یک فرد است. من فکر می کنم که بزرگترین قطعه چرا که این تیم می خواهید به شنیدن آنها می خواهند به شنیدن در مورد بچه ها در حال رشد است. آنها نمی خواهید به شنیدن در مورد 22 ساله ارشد که در آینده و نابالغ است.”

Rakocevic در حال حاضر آغاز شده روند مصاحبه با یک زن و شوهر از تیم. موضوعات در مورد آنچه شما می خواهم انتظار این روز: چگونه شما در حال برگزاری در طول قرنطینه? چگونه شما احساس می کنید در مورد فصل بودن برش های کوتاه توسط COVID-19?

او را تشویق اولیه از این مکالمات و آنچه آنها می تواند به صورت بالقوه خود NBA آینده.

“به نظر می رسد مثل من قصد دارم به یک شانس برای دریافت کردن کسی و فقط نیمه بازی در راه من به دو راه (قرارداد) یا چیزی شبیه به آن” Rakocevic می گوید. “که نیمه آنچه که من انتظار می رود. اگر کسی گفت: من 5-6 سال پیش من گفت که هرگز اتفاق می افتد. آن را فقط نمی خواهد یک واقعیت به من.”

در طول ارشد خود را در فصل Rakocevic تا به حال غیر معمول بهداشتی شکست. در ماه فوریه او گرفتار یک ویروس معده که باعث شد او را به از دست دادن 16 پوند در طول چهار روز.

او در نهایت به خود معمولی بازی کردن وزن با تشکر به یک رژیم غذایی سخت مربی خود را تعیین کرده است برای او.

“من در تلاش برای لاغر تر بیشتر نیمه برش” Rakocevic می گوید. “بدن من کمی بیشتر تعریف شده است. می آید که با خوردن حق.”

این همه بخشی از Rakocevic جدید معمول به عنوان او شروع به آماده شدن برای مرحله بعدی در زندگی خود و کار حرفه ای بسکتبال. یکی او شده است انتظار برای یک مدت زمان طولانی.

“این یک فرصت بزرگ برای من است که من در این موقعیت و من فقط باید سپاسگزار” Rakocevic می گوید. “اما دانستن در همان زمان که من قصد دارم برای به کار من است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de