حیدرآباد: وزیر امور فروش مواد غذایی و توزیع RamVilas Paswanapproved ادغام 5 متحده و اتحادیه سرزمین – اوتار پرادش, Bihar, Punjab هیماچال پرادش و Dadra & ناگار هاولی و دامان & دیو – ملی خوشه ای تحت “یک ملت یک جیره کارت” طرح.

دوازده متحده در حال حاضر پردازنده ملی خوشه یعنی – آندرا پرادش, گوا, Gujarat, Haryana, Jharkhand, کرالا, Karnataka, Madhya Pradesh, Maharashtra, Rajasthan, Telangana و تریپورا.

بررسی پیشرفت اجرای ملی حمل جیره دارندگان کارت زیر “یک ملت یک جیره کارت” طرح Paswan توجه داشته باشید از زمان لازم technicalreadiness از این 5 جدید متحده/UT ملی خوشه.

با استفاده از این تسهیلات ملی/بین دولت قابل حمل در دسترس خواهد بود برای نزدیک به 60 کرور NFSA ذینفع از 17 متحده/UT و ممکن است آنها بلند خود را تحت عنوان سهمیه foodgrains از هر عادلانه قیمت فروشگاه (فریم در ثانیه) از انتخاب خود را در هر نقطه در این 17 متحده/UT خود را با استفاده از همان/موجود در جیره کارت تحت عنوان “یک ملت یک جیره کارت’ طرح است.

بخش به اشتراک گذاشته شده است لازم است دستورالعمل/راهنمای اجرای ملی قابل حمل نیز افاضه لازم جهت آموزش به افسران/ویژگی های تیم از این 5 متحده/UTs.

بیشتر در حالی که اطلاع رسانی به 5 کشورهای جدید که مورد نیاز وب-خدمات اینتر-Statetransactions و نظارت بر خود را از طریق مرکزی داشبورد فعال شده اند با اثر فوری تمام 17 متحده/UTs نگران شده اند requestedto به طور رسمی آغاز بدون درز بین دولت/ملی حمل عملیات در یک خوشه w.e.f. امروز و یا در اولین, بسته های خود را در زمینه آمادگی.

بیشتر تلاش مستمر نیز در حال ساخته شده به گسترش رسیدن به ملی حمل تحت یک ملت یک جیره کارت طرح به سود کشورهای دیگر/UTs به عنوان در هر مورد آمادگی های مربوطه وزارت امور خارجه/UT دولت.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de