ظرف 24 ساعت فرماندار گاوین Newsom تغییر تاکتیک در دستور بسته شدن تمام سواحل کالیفرنیا به باریک شدن دامنه شامل اورنج کانتی Orange County تنها به عنوان بخشی از اقامت در خانه سفارش شامل گسترش COVID-19.

این عمل از ساکرامنتو بود خودسرانه و هوس باز.

به عنوان رئیس اورنج کانتی هیئت ناظران, من نمی خواهد چشم پوشی بی جا حمله هدفمند در شهرستان ما.

با وجود داشتن هیچ موارد گزارش شده از coronavirus در آن زمان ما در زمان محتاطانه گام در اورنج کانتی از امضای یک وضعیت اضطراری اعلام در فوریه 26.

زمانی که ما اعلام وضعیت اضطراری ما درخواست فرماندار انجام این کار نیز هست.

تا کنون ما کار کرده اند با پشتکار تراز خودمان را با ایالتی کالیفرنیا در احكام است.

و در حالی که هر دولت و محل رویکرد به مبارزه با این ویروس متفاوت است ما باید به دنبال اطمینان از سلامت و ایمنی جامعه ما در حالی که در همان زمان در تلاش برای اجازه می دهد برخی از حس روزمره عادی به دست نخورده باقی می ماند.

در حالی که ما بدیهی نیست که در آن ما می خواهیم به اورنج کانتی دیده است موفقیت است. ما به طور منظم افزایش تعداد موجود آزمون و تعداد افراد آلوده در اورنج کانتی نسبت به جمعیت ما کم باقی مانده است چرا که ما در زمان اقدام اولیه و شهروندان ما در حال انجام بخشی خود را برای کمک به صاف منحنی.

ما و کار محلی غیر سود به هزاران واحد از تجهیزات حفاظت شخصی برای شهرستان ما است اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

بالاترین اولویت ما این است که بهداشت عمومی و امنیت عمومی و من را حفظ کرده اند که بخش بزرگی از آن شامل ما روانی و جسمانی که شامل گرفتن هوای تازه و ورزش.

است که چرا ما اجازه ما به سواحل باز باقی می ماند اما در همان زمان ساخته شده است تلاش برای محدود کردن تعداد زیادی از مردم در سواحل و پارک ها توسط بسته شدن پارکینگ.

سفارش بسته شدن اورنج کانتی, سواحل, در حالی که نادیده گرفتن کالیفرنیا دیگر شهرستان ساحلی است که نشانه ای روشن از دولت های غیر ضروری نفس بیش از حد.

آخر هفته گذشته شهرستانهای مجاور نیز شاهد محلی در بازدید خود را در سواحل و در عین حال اورنج کانتی تنها می شود با یک سیلی ساکرامنتو دستور.

من ناامید خواهد به یاد بگیرند که گمراه کننده ویروسی عکس های OC سواحل شد به اندازه کافی به حکم هدفمند سیاست ساخت.

من نمی توانم صحبت می کنند به رژیم صهیونیستی است. Newsom را انگیزه به عنوان او با من تماس بگیرید و یا هر یک از اجرای قانون مسئول ما سواحل قبل از صدور این یادداشت.

من می توانید به اشتراک بگذارید که من صحبت با ادارات پلیس در هر دو ساحل نیوپورت و هانتینگتون بیچ که به من اطمینان داد که اکثریت قریب به اتفاق beachgoers این آخر هفته گذشته شد در واقع اجتماعی فاصله و زیر بهداشت مناسب و قوانین ایمنی. بیشتر چه چند که نمی شد مطابق با اجتماعی فاصله قوانین بلافاصله پراکنده بر گفته بودن به انجام این کار.

من اعتماد ما اورنج کانتی ساکنان به انتخاب خوب و شهرستان ما دستورالعمل ترویج پوشیدن ماسک صورت ماندن شش فوت از هم جدا و ماندن در منزل و زمانی که آنها به خوبی احساس نمی کنید.

ما در اینجا یک فرصت برای قبول مسئولیت شخصی در حالی که همچنین مراقبت از همسایگان ما است.

رژیم صهیونیستی. Newsom به وضوح به اشتراک بگذارند که ایمان است.

در ضمن من از فرماندار به جمع خود اورنج کانتی خاص رهنمود و کار با California counties و محلات برای پیدا کردن یک راه حل است که با این نسخهها کار برای هر دو حفاظت از ساکنان در حالی که همچنین اجازه می دهد آنها را برای دریافت هوای تازه و برخی از صرف زمان در خارج در یک محیط امن و شیوه مسئولیت اجتماعی.

میشل جراحی عضو اورنج کانتی هیئت ناظران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de