بمبئی: آمیتا باچان اتحاد شات برای فصل آینده 12 “Kaun Banega Crorepati” از محدوده خانه در پی جاری COVID-19 بیماری همه گیر.

فصل جدید مسابقه محبوب نشان می دهد نیز به مجموعه بروید دیجیتال با کل فرآیند انتخاب.

فیلمساز Nitesh Tiwari از راه دور به کارگردانی ثبت نام promo های بزرگ که در آن بازیگر را دعوت KBC جزوات. “هار cheez ko شکستن تاخیر sakta hai sapno ko nahi (همه چیز می توانید یک استراحت نه خواب)” او اعلام کرد.

“هر سال زمانی که ما شروع به تعمق در مورد KBC ما از طریق دیدگاه های مختلف است که ممکن است باعث impactful روایت است. این بار اما بسیار محیط است که ما در مجموعه زمینه از فیلم” گفت: Tiwari.

“KBC فقط یک بازی نیست/مسابقه نشان دادن به مردم است. بیش از آن است. آن را یک فرصت برای تحقق بخشیدن به یکی از رویاهای. یکی نیست stop dreaming با توجه به سختی. در واقع رویاهای تنها به تبدیل شدن به بیشتر قابل توجه بود و این که ماشه برای این فیلم است. تیراندازی این فیلم یک چالش بود ، اول من ابتدا فیلم با خودم و مشترک آن با آقای باچان برای او برای گرفتن ایده در مورد چشم انداز من. پس از آن آقای باچان شات کل فیلم در خانه خود را, تمام خود را. من امیدوارم که این کمپین اعتصاب وتر با مخاطبان و آنها شرکت صمیم قلب,” او اضافه شده است.

ثبت نام برای فصل جدید شروع خواهد شد از مارس 9.

“ما قطعا هیجان زده به اعلام 12th فصل از ما یاد نمایش “Kaun Banega Crorepati’. و برای اولین بار در تاریخ KBC کل غربالگری و انتخاب خواهد شد موفق دیجیتالی” گفت: Amit Raisinghani, سر, برنامه ریزی کسب و کار و ارتباطات, Sony Entertainment Television.

نشان می دهد تولید خواهد شد توسط StudioNEXT و روند انتخاب خواهد شد به صورت دیجیتالی از طریق SonyLIV.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de