Daneesh مجید

حیدرآباد: در زمانی که چشم انداز مستند تسهیلات را کاهش و در کشور حیدرآباد دریافت یک ضربه با دو هفته تمدید هر چند Telangana است به ظاهر بهتر از بسیاری از کشورهای دیگر. به علاوه این بلمبرگ پنجم گزارش کرده است که آمریکا با قرمز ترین مناطق, Uttar Pradesh, Maharashtra, دهلی نو, Tamil Nadu و, West Bengal.

سراسر قرمز و نارنجی و سبز مناطق مختلف محدودیت ها شده اند در محل قرار داده.

با وجود زودتر نکات گسترش مستند همراه با وعده های پی در پی به اطمینان حاصل شود که دولت, تاج, رایگان, فشار دادن یک سوال باقی می ماند در مقابل خانه.

وجود دارد هیچ نوری در انتهای تونل برای Telangana?

رئیس جدید K. چاندراسکار رائو برای اولین بار اعلام کرد که دولت خواهد بود coronavirus-رایگان 7 آوریل تنها به میخ سرپهن کوچک در یک هفته اضافی از مستند 2.0 بود که حداقل انتظار می رود را در مورد برخی از کاهش محدودیت ها در سراسر کشور. در اواخر ماه گذشته گفت: 21 سانتی متر مناطق اعلام خواهد شد COVID-19 رایگان 21 روز بعد.

با Telangana عاری از بسیاری از مناطق قرمز بر خلاف کشورهای ذکر شده در بالا و Telangana ثبت نام تنها دو مورد جدید باید هرالد در کشت و تسهیلات مناسب است ؟

کسانی که در انتظار قطعی ندارد و یا بله, به طور خاص دومی احتمالا باید به حل و فصل برای یک شاید.

M Somasekhar فرم دفتر رئیس هندو خط کسب و کار — حیدرآباد است تصویر احتیاط هنگامی که او می گوید که چنین کم چهره های نشأت گرفته از کمتر تست آمار و ارقام. او احساس می کند که مستندات گذشته باید تا تاریخ تعیین شده توسط دولت به ویژه پس از گلگون تصویر نقاشی نیست با دقت انعکاسی موارد واقعی که در خارج وجود دارد.

“این آمار و ارقام واقعی نیست به عنوان تست در حال حاضر محدود است برای علامتی موارد است. در آندرا پرادش بدون علامت مورد اعداد بالا هستند” او مطلقا متحده است.

به علاوه پزشکی زیرساخت های اریب به شدت به نفع بخش خصوصی و شرکت های بزرگ موسسات. Somesekhar می افزاید: “دولت بیمارستان’ زیرساخت ها متاسفانه کم در کارکنان و به روز کردن امکانات. آنها حدود یک دهه پس از پشت آنها را به روز رسانی شده است.”

در کوتاه مدت دولت برای افزایش تست بیشتر به شیوه علمی.

برجسته شهرستان فعال اجتماعی S Q مسعود تاکید می کند که چنین استراتژی باید در ذهن نگه داشته شود. او را سریع به یادآوری است که هر دو اتحادیه وزارت امور خانه و Telangana دولت اعلام کرده اند که به دور از امکانات مجاز خواهد بود از رستوران ها.

در عین حال این اقدام نه واقعا به عنوان محقق نشده است.

مسعود درستی اشاره, “e-commerce گزینه ای برای اجازه دهید مردم قرار داده و در سفارشات آنلاین برای وانت نگه می دارد اجتماعی فاصله در ذهن بدون اجازه مورد نیاز مهار تلاش برای محروم کردن صنعت مواد غذایی و آشامیدنی نیروی کار خود امرار معاش.”

همانطور که برای دولت نوظهور همدردی نسبت به وضعیت اسفبار کارگران مهاجر با تسهیل سفر خود را به خانه او می گوید که این نگرانی شده است باید در میان اولین نگرانی در طول مستند.

دیگر اشاره کرد شهرستان فعال Sheela سارا ماتیوز بداند که مردم از بازگشت از خارج از کشور شده اند باید به نمایش در ژانویه و فوریه. اگر چه او معتقد است که این مستند نباید کاسته تا پایان این ماه این بین یک سنگ و یک محل سخت وضعیت می تواند اجتناب شده است.

از یک سو رمضان — به خصوص در حیدرآباد — قطعا رفتن به هر دو مسلمانان و غیر مسلمانان را به جشن می گیرند این فصل جشن. این قطعا است منجر به اجتماعی فاصله.

“حتی با کوچکترین افزایش در فعالیت این واقعیت در طول این مقدس اسلامی ماه تنها قربانی مسلمانان لا Tablighi Jamaat شکست مفتضحانه اگر وجود دارد یکی دیگر از گسترش” ماتیوز بیانگر نگرانی او را.

حوادث اجتماعی بیش از حد شده اند رو به افزایش در این منطقه و همچنین به عنوان سنگر و استحکامات از هماهنگی جمعی که قرار است به حیدرآباد.

او به رسانه های اجتماعی را برای ریختن به نور در این وقایع ناگوار.

اجتماعی و اقتصادی خطوط گسل در این مستند بیشتر به ارمغان آورد نیز بسیار مشکل ساز به عنوان قبل و بعد از ماه رمضان و همه گیر فصلی و به طور کلی اقتصاد را به یک ضربه بزرگ.

صرف نظر از کاهش تدریجی محدودیت های اعمال شده در سراسر کشور, پست, مه 3 کشور و دولت ممکن است آمادگی بیشتری تخت زیرساخت و می دانید که چگونه برای مقابله با این تهدید.

اما دو سوال ماندند. چه مدت می تواند ما را در ادامه این مستند و در حال Telangana و هند آماده برای مقابله با این بیماری همه گیر استراتژیک?

که نه تنها بستگی به عوامل مختلف شفافی بر بالا اما آنهایی که دیگر اعم از دولتی و بیمارستان ها می تواند خریداری شده به رقابت با آنهایی که خصوصی (شاید از طریق همکاری) و یا حتی شدید اجتماعی آگاهی در مورد ویروس.

در حالی که دولت اعلام کرده است که چیزی شبیه یک استراتژی برای صنایع خاص است که باید برای باز کردن این افزایشی تسهیلات باید انجام شود با این ملاحظات را در نظر داشته باشید.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de