اسلام آباد: نخست وزیر پاکستان عمران خان گفته است که مرگ و میر در کشور از رمان coronavirus بود “پایین تر از ترس” حتی اگر تعداد موارد افزایش یافته است به 16,353 با 361 مرگ و میر.

پرداختن به اخبار جلسه همراه با دستیاران خود را در اینجا در پنجشنبه نخست وزیر افزود که او “فکر می کردم که ما در بخش مراقبتهای ويژه (Icu) خواهد پر شود اما در حال حاضر این چنین نیست”, طلوع نیوز گزارش داد.

بازتاب سخنان وزیر برنامه ریزی و توسعه و به ویژه طرح های اسد و عمر و مطمئن باشید که این کشور coronavirus وضعیت “خارج از کنترل”.

“درست است که ما در یک تعداد موارد و مرگ و میر. تعداد مرگ و میر را افزایش می دهد در روزهای آینده اما وضعیت ما این است که به عنوان بد نیست به عنوان کشورهای دیگر,” او گفت:.

او افزود که کاهش این مستند پس از مارس 9 بستگی دارد که آیا مردم بودند زیر محدودیت و اجتماعی فاصله گرفته است.

“من مصرانه از همه شما برای همکاری با دولت (در اقدامات پیشگیرانه زیر) حتی stringently تر از قبل.”

فیصل سلطان برتر کانونی فرد در coronavirus اضافه شده است که دولت مورد تجزیه و تحلیل جهانی و محلی coronavirus روند قبل از تصمیم گیری.

در مقایسه با پاکستان وضعیت به کشور همسایه ایران است که یکی از بدترین آمار در خاورمیانه و دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت ظفر میرزا گفت که پاکستان بود “نسبتا بهتر است” به گزارش طلوع نیوز.

میرزا گفت: دولت “نگران پزشکی کارگران” و به زودی راه اندازی یک برنامه برای حفاظت از کارکنان پزشکی مشغول به کار در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

خان به این نتیجه رسیدند توسط ترغیب مردم به ماندن در خانه و رعایت اجتماعی فاصله زمانی که آنها رفت و به مساجد.

“این یک زمان دشوار برای ملت ما. اگر شما نمی اجتماعی حفظ فاصله و اصلا به دنبال اقدامات پیشگیرانه همه ما رنج می برند,” او اضافه شده است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de