حیدرآباد: سردار Gurcharan سینگ Babbar, Editor-in-chief قومی Patrika, روزانه, روزنامه, در یک تازگی منتشر ویدئو شدت انتقاد کرد در Rubika Liyaquat هند مجری تلویزیون و روزنامه نگار به طور مداوم برای هدف قرار دادن Tablighis و مسلمانان او را نشان می دهد. او اظهار تاسف کرد که با وجود مسلمان بودن خودش است مسلمانان متهم برای شیوع کروناویروس.

کار در دستور کار

آقای سینگ میگوید که او و دو نفر دیگر سه همکار مجریان که هم مسلمانان را ساخته اند که دستور کار خود را به سوء استفاده از مسلمانان است. گسترش نفرت علیه مسلمانان در سراسر کشور آنها در حال کار بر روی برخی از دستور کار او اشاره کرد.

که پشت دستور کار

آقای سینگ مشاهده شده است که اگر یک تجزیه و تحلیل انجام شده است بیش از او لنگر در طول سه ماه گذشته آن خواهد بود ثابت کرد که او در تلاش برای تقسیم کشور است. وی تاکید کرد نیاز به یک پرس و جو به نگاه به افرادی که در پشت دستور کار چرا که او معتقد بود که Rubika و او دوست دارد انجام می دهند که خود به خود. باید وجود داشته باشد برخی از تقسیم بندی نیروی آنها اعتقاد او.

در نظر گرفتن یک حفاری در Rubika سینگ از او خواست اگر او مجبور نیست هر کار دیگر به جز برای اهریمن جلوه دادن مسلمانان ؟ نمی کند او باید اخبار دیگر را پوشش می دهد ؟ وجود دارد هیچ مسئله دیگر در کشور دیگر از مسلمانان او شود.

این باید متوقف شود

محکوم کردن هدف قرار دادن مسلمانان به طور کلی و Tablighis در خصوص آقای سینگ اظهار این که باید فورا متوقف شود. او گفت: “این کشور متعلق به همه… شما در حال گسترش نفرت در این کشور است که پس از آزادی بسیاری از فداکاری با هدف قرار دادن یک جامعه خاص است.”


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de