شهرستانها در سراسر جنوب کالیفرنیا در حال گذراندن ده ها یا حتی صدها هزار دلار برای خرید ماسک و دستکش و دیگر وسایل حفاظتی شخصی برای محافظت از خود را از اولین پاسخ دهندگان و کارکنان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اما دقیقا چه مقدار از آنها در حال صرف – و اینکه آیا یا نه آنها در حال پرداخت قیمت عادلانه برای صرفه جویی در زندگی مواردی است که در تامین کوتاه مدت هستند – گاهی اوقات همچنان نامشخص است. زیرا شهرها اعلام کرده اند متحده اضطراری آنها لازم نیست برای قرار دادن این با عجله خرید به پیشنهاد و یا تایید از شوراهای شهر.

شهرستانها اصلا طرح برای همه گیر هزینه های مربوط به سال گذشته زمانی که آنها ساخته شده خود را در سال 2020 بودجه. و اکثر شهرهای بزرگ نیست به اندازه کافی واجد شرایط به طور مستقیم برای فدرال محرک پول برای کمک به پوشش coronavirus-هزینه های مربوط.

حتی به عنوان درآمدهای مالیاتی شاقول در همه گیر اقتصاد شهرهای چپ امید آنها بازپرداخت شود برای PPE به طور مستقیم از دولت فدرال و یا که آنها می توانید به اشتراک گذاری فدرال محرک پول در حال حاضر تایید شده برای شهرستان و دولت است.

“ما تا به حال بودجه ما در. همه چیز خوب به دنبال” سانتا آنا شهردار میگوئل Pulido گفت. “و در حال حاضر رونق ما در برخورد با یک کامیون ماک رفتن 100 مایل در ساعت است.”

طیف گسترده ای از هزینه های

نه از 10 شهرستانها در کالیفرنیا مجبور به خرید PPE و دیگر پیش بینی نشده COVID-19 هزینه با توجه به لیگ کالیفرنیا شهرستانها.

لیگ گزارش می دهد که برخی از 12 درصد از تمام کالیفرنیا شهرداری ها باید صرف 500 ، 000 دلار یا بیشتر برای کمک به کنترل این بیماری همه گیر از جمله هزینه های خرید PPE راه اندازی فن آوری برای کنترل از راه دور کار به پرداخت اضافه کاری کارکنان و حمایت از ساکنان.

در جنوب کالیفرنیا هزینه های شهرداری در PPE شدید متفاوت است با هیچ الگو یا همبستگی به اندازه شهر در سوال.

سان برناردینو برای مثال که 215,000 ساکنان صرف بیش از $20,000 در PPE لوازم از جمله چهره, سپر, ماسک, دستکش, bandanas دست ضد عفونی کننده و انزوا لباسهای همه از آن استفاده می شود توسط کارکنان در هر بخش با توجه به دستیار شهرستان, مدیر, Rebekah Kramer. که هزینه برابر با کمی بیش از 9 سنت به ازای هر ساکن ،

سانتا آنا که به عنوان 332,000 ساکنان صرف $126,054 در PPE دنده برای شهرستان کارکنان از جمله دستکش, ماسک, coveralls, چهره سپر و عینک و بدون تماس دماسنج با توجه به سخنگوی پل Eakins. که حدود 38 سنت در هر ساکن ،

در ضمن شهر پاسادنا جمعیت 141,000 است صرف در مورد $223,000 در چنین موارد برای کارکنان شهرستان با توجه به سخنگوی لیزا Derderian. که در مورد $1.58 هر ساکن ،

کمتر نظارت بر هزینه های بزرگ

مالی اکوسیستم از خرید و فروش همه گیر مربوط به منابع جدید است. در بسیاری از شهرستانها اعضای هیات هم سفارشات برای PPE به طور مستقیم از تولید کنندگان بین المللی و یا آنها در حال تبدیل شدن به محلی واردکنندگان که به تازگی چرخد و به تهیه دنده محافظ. گاهی شهرستانها به نوبه خود به نزدیکی شهرستان ادارات بهداشت زمانی که آنها نمی تواند پیگیری کردن کالا.

در این تقلا, گزارش از قیمت سنگ آهن در بازار توسط PPE تامین کنندگان و کلاهبرداران هستند شایع است. و پس از شهرستانها لازم نیست برای قرار دادن این خرید از طریق استاندارد فرآیندهای تهیه فقدان نظارت می تواند باز کردن درب به سوال برانگیز می پردازد.

برخی از فروشندگان می گویند آنها به خوبی آگاه از مشکلات بالقوه است.

علامت Newgent که صاحب پزشکی تامین کسب و کار در ایروین گفت: دوستانی که سیاستمداران محلی به او گفته اند دولت خود را نمی توانید با خرید از شرکت خود را حتی اگر آنها به او اعتماد به محصولات خوب با قیمت عادلانه از آنجا که آنها می دانند که آن را به نظر می رسد نادرست.

کارکنان شهرستان به اتهام خرید می گویند که آنها در حال تلاش برای حمله به یک تعادل گرفتن دنده به سرعت به عنوان امکان پذیر است در حالی که پیدا کردن بهترین معاملات آنها می توانند.

“ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که ما سفارش فقط آنچه نیاز خواهد بود و نمی شود بیش از حد” گفت: پل Catsimanes اضطراری مدیر خدمات میشن ویجو.

Catsimanes’ شهرستان را صرف نزدیک به 12000 دلار برای ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست برای کارکنان خود را اولین پاسخ دهندگان محلی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از جمله کارگران در ارشد کمک خانه ها زندگی می کنند. میشن ویجو پرداخت $3.14 برای هر KN95 ماسک و $6.95 قیمت به $8.95 برای استفاده مجدد پارچه ماسک های قیمت است که در خط با نرخ رفتن برای کسانی که به محصولات خریداری شده به صورت فله.

شهرستانها قطعه با هم لوازم

پیدا کردن اقلام موجود در انبار و خرید و فروش با تمدید زمان تحویل شده است بزرگترین چالش ها در دستیابی به منابع گفت: شهرستان سان برناردینو مدیر منابع انسانی Edelia Eveland که بخش دست زدن به آن معاملات. این شهرستان خریداری شده است PPE از آمازون, Home Depot, باشگاه سام و شرکت های دیگر.

“ما شده اند با استفاده از طیف گسترده ای از فروشندگان” دستیار شهرستان مدیر کرامر گفت. “این دشوار است برای پیدا کردن این مواد با توجه به عرضه و تقاضا و محدودیت های زنجیره ای.”

به تازگی یک سفارش از پاسادنا به تعویق افتاد و پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعمال خود اورژانس قدرت و شدت در به دست آوردن PPE به بهداشت و درمان کارگران با توجه به پاسادنا سخنگوی Derderian.

“فروشندگان اطلاع ما حمل و نقل خواهد بود به دلیل تاخیر اولیه دسته ای که قرار بود به دولت و,” او گفت:.

سانتا آنا خریداری کالا از 15 فروشندگان مختلف از آمازون به شرکت کاغذ در ارواین. هر چند این شهرستان دارای منابع بسیاری از تجهیزات Eakins گفت: سانتا آنا هم به نوبه خود به شهرستان به 120 N95 ماسک.

انتاریو صرف در مورد $135,000 در دماسنج, انزوا, لباس, دستکش و حدود 3,100 ماسک محافظ. کسانی که خرید های ساخته شده از یک دوجین فروشندگان از جمله 3M, چین و آمریکا, جوان, کانون کارآفرینان گفت: شهرستان سخنگوی دن بل. شرکت های محلی دیگر مانند طلا تاج صنایع که به تازگی روشن از ساخت محصولات مانند پاسیو و بالشتک پارچه چتر به ماسک اهدا برخی از منابع به این شهرستان است.

هنگامی که شیوع آغاز شده, شهر, تاج نگران بود که آن PPE عرضه شد در حال اجرا کوتاه و فروشندگان بودند یا خارج از بورس و یا تمدید تاریخ تحویل با توجه به شهرستان سخنگوی مدل لباس Solis. به طوری که شهر تبدیل به رودخانه شهرستان است که با توجه به Solis ارائه شده لازم است دنده محافظ تا تاج معمول فروشندگان می تواند دوباره پر کردن سهام خود را. او گفت: این شهرستان دارای کافی منابع.

در San Bernardino County, 24 سازمان آتش ایجاد کرده اند XBO منطقه ای مدیریت حادثه تیم عمل معمولا محفوظ است برای مبارزه با آتش سوزی بزرگ. آنها انجام داده ایم این برای حفظ خدمات و امن دنده محافظ در طول بیماری همه گیر. سخنگوی استیو تریسی گفت: تیم توزیع بیش از 5000 جعبه فولاد روپوش و بیش از 10 ، 000, ماسک, دستکش, ظروف دست عفونی همراه با سایر تجهیزات حفاظتی به 1,977 آتش نشانان و امدادگران.

“این همان راه ما در رسیدگی به منابع ملی در طول حوادث و آتش سوزی,” تریسی گفت. “همیشه وجود دارد یک مرکزی نقطه سفارش. همچنین کمک می کند تا ما را با کمک های فدرال بازپرداخت.

“ما موارد بر بازگشت اما هنوز اجرا نشده است.”

“تقاضا در حال کاهش است که ما صاف کردن منحنی (ویروس).”

مقدار این تیم پرداخت شده برای خرید تجهیزات نمی شد فورا در دسترس است.

تیم خود را PPE از طریق داخلی شهرستانهای پزشکی اورژانس آژانس که به نوبه خود کردم آیتم از سان برناردینو شهرستان دفتر خدمات اورژانس.

و شهرستان رو برخی از آن مسائل از استراتژیک ملی ذخایر.

تاسیس در سال 1999 ملی ذخایر 200 نفر پرسنل مستقر در انبارها در مکان های مخفی پراکنده در سراسر ایالات متحده طراحی شده است برای خدمت به عنوان یک وسیله موقت برای دولت های محلی و سازمان بهداشت و درمان در شرایط اضطراری ملی تامین چیزهایی مانند آنتی بیوتیک ها داروها و لوازم پزشکی و تجهیزات دیگر.

اما در شهرستانها هستند و قرار است کار خود را از طریق متحده به PPE از ملی ذخایر. در اوایل بیماری همه گیر بسیاری از کشورهای گرفتن تنها کسری از دنده آنها درخواست شده است. سپس در اوایل ماه آوریل ذخایر تخلیه شد.

شهرستانها امید برای کمک مالی

به عنوان شهرستانها ادامه racking تا صورتحساب برای خرید PPE آنها امیدوارند وجوه خواهد شد در آینده به نگه داشتن آنها را شناور در سخت سال مالی پیش رو است.

لیگ کالیفرنیا شهرستانها می گوید نه از 10 کالیفرنیا شهرداری ها انتظار می رود به صورت کمبود بودجه به این بیماری همه گیر است که منجر به خدمات کاهش و یا furloughs و اخراج. ایالت آنها دنبال آن هستید در یک ترکیب کمبود درآمد 7 میلیارد دلار.

دولت های محلی هستند واجد شرایط برای دریافت بازپرداخت توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال یا FEMA برای اورژانس اقدامات حفاظتی مانند خرید لوازم پزشکی و ضد عفونی امکانات. اما FEMA مدیر پیت Gaynor در نامه ای نوشت مارس 27 که در شهرستانها نباید منتظر PPE از دولت فدرال است.

“اقدام های تهاجمی در حال حاضر به منبع خود را” Gaynor گفت.

به 2.2 تریلیون دلار مراقبت در قانون مصوب مارس 27, ایجاد $150 میلیارد Coronavirus صندوق امداد برای کمک به دولت ها و دولت های محلی مقابله با هزینه های به این بیماری همه گیر. کالیفرنیا کردم $15.3 میلیارد و شهرستانهای دریافت میلیون ها نفر بیشتر است.

اما تنها در شهرستانها با جمعیت از 500 ، 000 یا بیشتر می توانید هر گونه پول به طور مستقیم از دولت فدرال به این معنی است که در جنوب کالیفرنیا تنها لس آنجلس و سن دیگو واجد شرایط. اکثر شهرهای محلی در سمت چپ امیدوار است که هر دولت و یا شهرستان خواهد شد در نهایت تصویب در طول یک سهم از بودجه خود را به بودجه شهرستان شکاف در حال رشد هستند که توسط هفته است.

“آنها اساسا گفتن ما صرف پول برای اولین بار و پس از آن به ما یک فاکتور به دنبال بازپرداخت. سپس ما را تعیین می کند در صورتی که هزینه های واجد شرایط یا نه'” Pulido گفت.

برای Mission Viejo, Catsimanes گفت که او انتظار دارد دولت های فدرال و ایالتی به بازپرداخت شهر PPE خرید. اما او گفت: این شهرستان نشده است و پایگاه آن تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آن را خواهد پرداخت یا نه.

نویسنده کارکنان Jeong پارک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de