اپل با هدف به شما اجازه باز کردن قفل آی فون در حالی که با پوشیدن یک ماسک

سان فرانسیسکو: اپل نیز معرفی چهره ای جدید از ویژگی های ID به باز کردن قفل آی فون خود را بدون نیاز به خاموش کردن ماسک صورت در آخرین نسخه بتا از iOS 13.5.

با توجه به سی ان ان گزارش کسب و کار چهره ID را تشخیص زمانی که به کسی است که با پوشیدن یک ماسک و آی فون را تا رمز عبور ورود صفحه نمایش های بعد از کشیدن از پایین صفحه نمایش با جستجو بیشتر برای کاربران در صورت.

اما در صورت شناسایی ابزار هنوز هم نمی خواهد باز کردن قفل آی فون مگر اینکه کاربر را خاموش ماسک, اما آن را تبدیل به رمز عبور-باز کردن قفل گزینه سریع تر است.

اپل اعلام نشده زمانی که در iOS 13.5 خواهد بود نهایی و منتشر شده برای عموم مردم.

نه هر ویژگی که در iOS بتا گنجانده می شود در نسخه نهایی اما این یکی به نظر می رسد مانند یک تغییر لازم است و به احتمال زیاد به ایجاد راه خود را برای کاربران است.

iOS 13.5 نیز معرفی اپل تماس-ردیابی API به منظور کمک به تلاش ها برای مقابله با کروناویروس با ردیابی تماس با افرادی که تایید به توان و حذف.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*