واشنگتن: یک محاصره عربستان سعودی است که مصرف متوسط گام های خود را برای بهبود حقوق بشر آن را به عنوان تلاش می کند به حرکت coronavirus همه گیر و خرید اینترنتی از غوطه وری قیمت نفت که rankled ایالات متحده و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

تاج و تخت شاهزاده محمد بن سلمان به نیروی هوایی عربستان, تغییرات گسترده و خطرناک قمار بازی است eyeing مراحل بیشتر او امیدوار به بهبود پادشاهی تصویر های بین المللی که به شدت آسیب دیده بود با قتل روزنامه نگار جمال Khashoggi توسط ماموران دولت در سال 2018 و جنگ در یمن.

در هفته گذشته تنها پادشاهی اعلام کرد دو تغییرات به قانون ممنوعیت شلاق به عنوان مجازات و انجام دور با مجازات اعدام برای جرایم مرتکب شده توسط افراد زیر سن قانونی.

مردم آشنا با ولیعهد را طرح می گویند گام های آینده به احتمال زیاد اعلام کرد در عرض چند هفته و ماه و شامل اصلاح قوانین کیفری به طوری که مجازات پرداخت برای جرایم خاص دیگر تنها حوزه از قضات است.

هنوز, آن ممکن است به اندازه کافی برای برنده شدن در ریاض تازه پشتیبانی در واشنگتن و یا ستایش از گروه های حقوق بشر.

تاج و تخت شاهزاده در حالی که تبدیل زندگی در داخل عربستان سعودی است نظارت موازی سرکوب فعالان و درک منتقدان. در میان افراد بازداشت شده در شاهزاده تلاش برای تحکیم قدرت دوگانه آمریکا و عربستان سعودی از اتباع فعالان حقوق زنان و نویسندگان و متوسط روحانیون و شاهزادگان ارشد.

عربستان سعودی در حال حاضر تیره و تار رابطه با کنگره بدتر شده در هفته های گذشته از جمله در میان اعضای رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ،

جمهوری خواهان را متهم به عربستان سعودی از تشدید بی ثباتی در بازار نفت است. که پس از پادشاهی یافت تولید نفت و کاهش قیمت ها پس از شکست در مذاکرات با روسیه بر سر تولید قبل از کاهش یک معامله جدید رسیده بود.

نوسانات و سقوط قیمت نفت, در میان در حال حاضر ضعف در تقاضا با توجه به کروناویروس همه گیر کوبیده شیل ایالات متحده تولید کنندگان منجر به اخراج در صنعت به خصوص در حزب جمهوری خواه-اجرای متحده است.

برخی از سناتور جمهوریخواه هشدار داد در اواخر ماه مارس است که اگر عربستان سعودی تغییر نمی کند البته این خطرات از دست دادن آمریکایی دفاع و پشتیبانی مواجهه با طیف وسیعی از پتانسیل اهرم statecraft مانند تعرفه و دیگر محدودیت های تجاری تحقیقات و تحریم.

این واکنش می تواند در یک زمان بدتر پادشاهی که تنش ها بالا باقی می ماند با رقیب ایران است.

ولیعهد ممکن است امید که پیوسته اصلاحات می تواند در احیای آنچه تا به حال تا حد زیادی شده است یک رابطه گرم با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که اعزام نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا به پادشاهی برای جلوگیری ایران از حملات.

مثبت عناوین نیز می تواند کمک به حفظ حمایت از واشنگتن حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست داد و در ماه نوامبر.

در داخل کشور ولیعهد اصلاحات تلاش ها با هدف مدرنیزه کردن کشور و ایجاد میلیون ها شغل برای دفع یک upswell بیکاری و نارضایتی در میان اکثریت جمعیت که به زیر سن 35.

برای انجام این کار ولیعهد جعلی است, دوستی با مغلوب ساختن پیشی جستن نفوذ خود را در قانون و مشاور ارشد Jared کوشنر, استقبال سرمایه گذاران خارجی و استفاده این کشور و ثروت صندوق به حرکت شبیه چمچه زنی تا سرمایه گذاری در خارج از کشور.

آن را پرداخت میلیون ها دلار به غرب روابط عمومی شرکت ها و مشاوران به وصله پینه کردن عربستان سعودی در تصویر قرار داده و با هم یک برنامه برای تنوع بخشیدن به نفت وابسته به اقتصاد است.

که به معنای pivoting عربستان سعودی به دور از آن فوق محافظه کار اسلامی و ریشه های, شناخته شده به عنوان وهابیت که بسیاری در این کشور نزدیک به رعایت.

وجود دارد اما سخت محدودیت در پادشاهی اصلاحات که شاهزاده دریبل کردن با برکت پدر او پادشاه سلمان.

اعدام برای ارتکاب جرم به افراد زیر سن قانونی بوده است نسبتا نادر پس از پایان دادن به این عمل نیست یک تغییر عمده. به نظر می رسد تنها یکی از 184 اعدامها در سال 2019 شد برای ارتکاب جرم به عنوان جزئی.

علاوه بر این اصلاحات در حال انتظار برای فراغت زندگی حداقل شش مردان شیعه بودند جنوبی ممکن است با مجازات اعدام برای ارتکاب جرم به افراد زیر سن قانونی. بسیاری از اقلیت شیعیان و سنی ها حکومت کشور, شکایت از تبعیض به تنش های فرقه ای منطقه ای افزایش یافت.

نیز وجود دارد هیچ نشانه ای است که عربستان سعودی مهار سرکوب درک منتقدان.

قتل Khashoggi عربستان سعودی منتقد و مقاله نویس واشنگتن پست در کنسولگری عربستان در استانبول توسط عوامل که کار را برای شاهزاده محمد بازیگران پال بیش اصلاحات 34 ساله شاهزاده شده بود مورد تحسین قرار گرفته است.

آن نیز پیچیده و توانایی های خود را به دادگاه سرمایه گذاری خارجی مورد نیاز برای تبدیل اقتصاد عربستان.

اعضای کنگره رای دادند به اتفاق آرا به برگزاری ولیعهد مسئول Khashoggi مرگ با وجود اصرار خود را که او تا به حال هیچ دانش از عملیات.

طولانی نیست پس از کنگره رای به پایان ما-کمک در عربستان سعودی را به جنگ در یمن, درگیری که به کشته شدن هزاران نفر از غیرنظامیان آواره میلیون ها تحت فشار قرار دادند و مردم را به آستانه قحطی. مغلوب ساختن پیشی جستن وتو این لایحه است.

پس Khashoggi کشتن چند نمایندگان کنگره آمریکا را در سفر به عربستان سعودی برای دیدار با شاهزاده محمد.

آن را همیشه مانند این. جوان سلطنتی شده بود بسیار ستایش در واشنگتن قبل از Khashoggi کشتن برای تصمیم گیری در پایان دادن به ممنوعیت رانندگی زنان اجازه کنسرت و سینما و محدود کردن قدرت پلیس مذهبی.

این حرکت مجاز جوان سعودی به مخلوط علنا و بدون سخت تفکیک جنسیتی قوانین. آنها به عربستان زنان آزادی بیشتری در چگونه آنها می پوشند طبقه با طول عبای است. زنان نیز تشویق به بازی های ورزشی و در تعداد بیشتر است.

منبع: AP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de