با Namaste حیدرآباد را Akbaruddin مناقصه سازمان ملل متحد رئیس adieu

سازمان ملل متحد: هند خروجی نماینده دائم در سازمان ملل متحد سفیر سید Akbaruddin خداحافظی به دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ با یک “ناماسته” در یک نشست مجازی.

سید Akbaruddin تا به حال یک جلسه مجازی با اشاره به این حادثه تلخ به عنوان او آماده برای بازگشت به هند است.

در این ویدئو Akbaruddin شنیده می شود گفتن سازمان ملل متحد رئیس “قبل از اینکه من ترک دبیر کل من یکی از آخرین درخواست کوچک است و در سنت هند هنگامی که ما را ترک کنند و یا زمانی که ما در دیدار با ما نمی ماند سلام یا لرزش دست, اما ما می گویند Namaste. بنابراین قبل از اینکه من پایان من می خواهم بگویم Namaste به شما و من امیدوارم که اگر شما می توانید معامله بمثل کردن.” اضافه کردن “من تعظیم و با Namaste به شما.”

اشاره به این حادثه تلخ خندان همچنین در پاسخ با Namaste گفت: سه بار. Akbaruddin را بر عهده داشتند و اتهام به هند فرستاده سازمان ملل متحد در ماه نوامبر 2015.

بسیاری نیز توییتی خود را با تشکر از Akbaruddin برای خدمات برجسته به هند با بیشترین و گفت که او از دست رفته خواهد شد در سازمان ملل متحد.

چاشنی دیپلمات TS Tirumurti در حال حاضر در خدمت به عنوان وزیر در وزارت امور خارجی بود روز چهارشنبه منصوب هند به عنوان نماینده دائم در سازمان ملل متحد.

1985-دسته ای, هندی, خارجی, خدمات, افسر Tirumurti موفق خواهد شد Akbaruddin یک چهره های برجسته در دیپلماسی هند است که با اعتبار با موفقیت ارائه موقعیت این کشور در بدن جهانی در طیف وسیعی از مسائل کلیدی برای چند سال گذشته است.

منبع: با PTI ورودی


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر