Q. عزیز صدای بوق: چگونه تصادف پاکسازی خدمه در بزرگراه گاهی اوقات ترک خودرو ضربه گیر پشت ؟ من سوار 405 آزادراه به تازگی و دیدم سه ضربه گیر توسط مرکز تقسیم که در آن وجود داشته است ،

– لایحه Coulson, Laguna Niguel

A. مطمئن نیست که در مورد سه نفر از ضربه گیر, بیل, اما صدای خوک یا گراز با کمک مکرر ستون نویسندگان می تواند توضیح دهد که چه چیزی قرار است اتفاق می افتد.

زمانی که یک خودرو, تصادفات, پاسخ کامیون یدک کش قرار است برای تمیز کردن تمام باقی مانده و آن را دور گفت: رافائل Reynosoیک افسر و با سخنگوی گشت بزرگراه کالیفرنیا از آن سان جوان کاپیسترانو ایستگاه خانه.

بسیاری از آشغال در آزادراه شانه می آید از چیزهای ریختن از یک ماشین یا کامیون. یا شاید یک افسر متوقف ترافیک به کشیدن یک شرکت-کمد شکسته که سقوط وانت, یک retread که پوست کنده یک نیمه کامیون چرخ و یا مورد دیگر که نشان داد تا در یک خط.

“هنگامی که یک افسر مکان های باقی مانده بر روی شانه او و یا او را بپرسید CHP اعزام به اطلاع Caltrans مورد” Reynoso توضیح داد. “اگر آن را یک خطر فوری, Caltrans درخواست شده است بلافاصله به پاسخ; اگر آن را می توان برداشت تا در Caltrans’ به طور منظم پاکسازی برنامه.”

Q. عزیز صدای بوق: به نظر می رسد عجیب و غریب, ماشین, نمایندگی مجاز هستند به جای آن بزرگ برچسب برای سرپا نگه داشتن. 65 هشدار دهنده سرطان در رانندگان سمت ویندوز و حذف آنها را زمانی که مشتریان تحویل بگیرید. برچسب ها درباره 3-توسط-5 اینچ. آن است که سرگرم کننده در یک توقف, نور, نگاهی به اتومبیل های اطراف و ببینید که چگونه بسیاری از مردم خود را به سمت چپ دید پنهان توسط کسانی که stickers. آن هم عجیب و غریب است که صاحبان آنها را حذف کنید. اگر طرف مقابل ویندوز نمی تواند رنگی, چرا که می توان آنها را stickered? اگر شما آدرس این سوال ممکن است الهام بخش برخی از مردم به خراش خاموش کسانی که احمق برچسب.

– Steve Porter هانتینگتون بیچ

A. فعلی Honkmobile یکی بود و آدامس مانند چسب باقی مانده است که در این پنجره پس از دشنه کشیده شد خاموش نا امید ol’ پسر برای روز به عنوان او آن را حذف کنید.

به شدت تحت قانون, برچسب, نباید وجود داشته باشد زمانی که وسایل نقلیه ضربه خیابان های عمومی.

“راننده نیاز به حذف این برچسب به مطابق با قانون زمانی که خودرو در حال رانده” افسر دوین گراهامکه دو برابر به عنوان یک California Highway Patrol سخنگوی خارج از ایستگاه وست مینستر مجلس گفت: صدای بوق یک ایمیل به در. “این است که در نهایت مسئولیت راننده را به مطمئن شوید که وسیله نقلیه خود را سازگار است.”

صدای بوق رو از بیل و حفر یک کمی عمیق تر به این موضوع از این برچسب.

سام دلسون, یک معاون با کالیفرنیا آژانس حفاظت از محیط زیست به صدای خوک یا گراز کالا.

در سال 1986 کالیفرنیا رای دهندگان تایید شده سرپا نگه داشتن. 65 که می گوید برخی از کسب و کار باید به مصرف کنندگان هشدار در مورد مواد شیمیایی که به طور بالقوه می تواند آسیب مانند هر گونه ارتباط با یک وسیله نقلیه است.

قانون “نیاز به هشدارهای قابل توجهی شیمیایی مواجهه اما مشخص نیست که آنها باید بر روی برچسب در … پنجره” او گفت:. “خودرو-قرار گرفتن در معرض هشدارهای نمونه هایی از طراحی هشدار است که می تواند یک “بندر امن’ در برابر اجرای اقدامات برای کسب و کار را انتخاب کنید که به استفاده از آنها.”

Honkin’ cool: شما می دانید, آن, الکترونیکی, تابلوهای پیام در کالیفرنیا بزرگراه که پیشنهاد گفته است که نمی وحشتناکی خلاق ؟ خوب در کانسیل بلوففس آیووا وجود این در چنین نشانه: “چه کسی متنفر سرعت بلیط? بالا بردن پای راست خود را” (منبع: KCCI-تلویزیون).

به درخواست صدای بوق سوالات او را در رسیدن به honk@ocregister.com. او تنها پاسخ کسانی است که منتشر شده است. برای دیدن صدای بوق آنلاین: ocregister.com/tag/honk.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de