توسط ALANNA DURKIN غنی تر

وارث به جیب ثروت و سرمایه گذاری سابق اجرایی است که شرکت در پذیرش کالج خیانت طرح نمی خواهد به خدمت خود مجازات در خانه, اما آنها می تواند به تاخیر رفتن به زندان تا تابستان امسال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس یک قاضی حکم داده است.

میشل Janavs که خانواده اختراع داغ جیب و داگلاس هاج سابق مدیر عامل شرکت Pacific Investment Management Co., می توانید باقی می ماند رایگان حداقل تا 30 ژوئن ایالات متحده در منطقه قاضی ناتانیل Gorton حکومت پنج شنبه.

Gorton رد درخواست های خود را برای صفحه اصلی به جای حبس از زندان زمان گفت او را “نه جریمه تعهد خود را برای تحمیل یک جمله که موجه است توسط یک متهم در ارتکاب جرم” با وجود این “تحول باعث نگرانی” مطرح شده توسط COVID-19 شیوع.

“اگر بحران بهداشت عمومی کاسته نشده زمان از تمدید شد, گزارش تاریخ, دادگاه سرگرم خواهد کرد بیشتر حرکات” قاضی نوشت.

وکلای Janavs و هاج استدلال کرده بود آن را بیش از حد خطرناک برای ارسال آنها را به زندان. این ویروس شایع شده است در زندان ها و زندان های سراسر کشور و دادستان کل ایالات متحده ویلیام بر دستور مقامات به نظر در حال حرکت بدون خشونت و آسیب پذیر زندانیان به خانه حبس برای کمک به محدود کردن گسترش ویروس در پشت میله های زندان.

وکلای خود را کاهش یافته است به نظر در روز جمعه.

Janavs محکوم شد به مدت پنج ماه در زندان پس از اعتراف به پرداخت مشاور در مرکز طرح 100.000 دلار به یک ناظر درست دو دخترش’ عمل exam answers. او نیز موافقت به پرداخت $200,000 برای یکی از دختران او را به عنوان برچسب جعلی والیبال ساحلی, استخدام در دانشگاه جنوب کالیفرنیا دستگیر شد اما قبل از او به طور رسمی اعتراف کرد دادستان گفت.

هاج پرداخت رشوه در مجموع $850,000 — از سال 2008 تا 2012 — به چهار نفر از فرزندان خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و دانشگاه جورج تاون به عنوان جعلی ورزشی, استخدام, دادستان گفت. هاج جذاب خود را نه ماه حبس است که سخت ترین مجازات دست تا کنون در مورد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de