http://www.washingtonpost.com/video/world/bashar-al-assads-once-powerful-cousin-issues-plea-in-unusual-facebook-video/2020/05/01/6ea4779a-4399-46bb-806e-3368c1ec62f6_video.html

بیروت — یک شکاف در بالاترین سطح در سوریه حاکم اسد خانواده فوران به باز پنج شنبه به عنوان رئیس جمهور بشار اسد را قدرتمند پسر عموی ظاهر شد و در یک Facebook تصویری جذاب برای کمک به جلوگیری از تلاش دولت برای به دست گرفتن دارایی های خود را.

زمزمه های وجود دارد که تا به حال شده است در یک تقسیم بین اسد و رامی Makhlouf یک کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم که به عنوان خانواده اصلی پول-عنکبوتی که تار میتند شده بود گردش ماه پس از گزارش های تایید نشده در تابستان گذشته که او قرار داده شده بود تحت بازداشت خانگی است.

در این پیام ویدئویی ارسال شده در اواخر شب پنجشنبه نحیف به دنبال Makhlouf چپ شکی نیست که او در واقع کاهش یافته است از حمایت از بشار اسد. پرداختن به پسر عموی خود را به طور مستقیم به عنوان “آقای رئیس جمهور” او التماس رها از تلاش forfeitures و مالیات ادعا می کند به دستور دولت و مطمئن اسد وفاداری خود را.

او ادعا می کند که او خوشحال است مطابق با دستور دولت اما می گوید شرکت او پرداخت تمام مالیات آنها مدیون است و او نمی باید پول دولت است که به دنبال. او با استفاده از زبان است که نشان می دهد او قادر به دسترسی اسد به طور مستقیم.

Makhlouf نسبت سرزنش برای خود شرایطی به یک ناشناس “کادر” درون رژیم که او می گوید: “همیشه در قاب من به عنوان مظنون یک اشتباه بد مرد.”

“من کوچک و ساده در کل این چیزی که” او پنجه نرم می کند. “آقای رئیس جمهور من به شما التماس این حقیقت است.”

این ویدئو به نظر می رسد برای تایید مهم ترین جنگ قدرت در درون قلب خانواده است که حکومت سوریه برای 50 سال گذشته پس از بشار در زمان بیش از پدر مرحوم حافظ در سال 2000. این امتیاز نیز به شدید گونه های درون رژیم اسد به سوریه فرو می ریزد و اقتصاد و جنگ دستکاری در گفته تحلیلگران.

“بسیار بزرگ” گفت: بسام Barabandi یک دیپلمات سابق که پناهنده از سوریه سفارت در واشنگتن در سال 2012. “رامی بود و در درون دایره از یک روز از بشار حکومت. او ساخته شده را به این رژیم است. او را به خارج خواهد بود مانند طلاق.”

بی سابقه پخش از دشمنی خانواده در زیر یک سری از تلاش برای به دست گرفتن دارایی های شرکت های Makhlouf کنترل به عنوان بخشی از یک گسترده تر فشار توسط اسد به جمع آوری پول برای سوریه نقدی-گرسنگی دولت است. دیگر کسب و کار مدیران قرار داده شده اند بیش از حد از جمله وفاداران اسد.

اما به عنوان یک عضو از خاندان حاکم برادرزاده اسد, مادر,,, Anisa, و در دوران کودکی همراه اسد Makhlouf است که تا کنون با نفوذ ترین.

فوری ماشه برای انفجار روشن نیست. ماه گذشته مقامات مصری اعلام کرد که آنها تا به حال کشف و ضبط چهار تن مواد مخدر در بسته های شیر, بلبرینگ برچسب Makhlouf را شیر فروش شرکت سرنشین یک کشتی سر از سوریه به لیبی. یک ماه قبل دولت مسدود دارایی های خود را برای بار دوم با استناد به مالیات بدهکار خود سوخت, واردات, شرکت, Abar.

نیز وجود دارد یک ادعای جدید در پول بدهکار برای صدور مجوز توسط Syriatel, سوریه بزرگترین تلفن همراه شرکت است که در آن Makhlouf یک خطر کنترل طبق سوریه گزارش که مانیتور سوریه اقتصاد است.

Makhlouf گفت: او در حال فشار به دست در بیش از 100 میلیون دلار است که او می گوید او ندارد.

سوریه ناظران و دیپلمات های ارائه شده چند توضیح برای دشمنی. برخی از تاریخ آن برای فشار بر اسد سال گذشته توسط روسیه خود را متحد به پرداخت اسکناس های گذشته برای سوخت باعث اسد به تقاضا که خود را پسر عموی ثروتمند دست بیش از پول نقد است. Makhlouf رد کرد و گفت: یک دیپلمات بود که بر اساس در دمشق در آن زمان سخن گفت و به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد اطلاعات حساس است.

دیگران می گویند که تشدید رقابت درون قبیله اسد بیش از کنترل این کشور به سرعت رو به کاهش منابع سوخت intrafamily تنش های ویژه دیرینه دشمنی بین Makhlouf و اسد, همسر, Asma اجرا می شود که یک رقیب سازمان خیریه.

در عین حال برخی دیگر می گویند Makhlouf افسانه ای ثروت است, در خطر افت اسد و شاید حتی او را تبدیل به یک رقیب. یکی از پسران او محمد افتخار در سال گذشته از اسراف در شیوه زندگی در, تبلیغات در روزنامه ها در سراسر جهان از جمله عکس را نشان سرنشین جت خصوصی خود را.

Makhlouf شده بود اوایل هدف از معترضان که در زمان به خیابان ها در ضد اسد قیام در سال 2011 singling را توانا Syriatel به عنوان نمادی از فساد و قوم و خویش آنها محکوم شد. Makhlouf پس از آن اعلام کرد او را کنار, از زندگی کسب و کار و تمرکز در خیریه کار می کند.

او با این وجود حفظ قابل توجه سهام در Syriatel ادامه داد: به کار دیگر کسب و کار و راه اندازی یک گروه شبه نظامی به نام بوستان پس از نام خود بنیاد خیریه.

در زمانی که بیش از 80 درصد از مردم زیر خط فقر زندگی میکنند قیمت خونتان و ارز سقوط کرده است ، Makhloufs’ آشکار خطرات مصرف سوخت تنفر از دولت گفت: یکی دیگر از دیپلمات که مانیتور سوریه است.

مهمتر از همه مبرم دولت سوریه اقتصاد به نظر می رسد اضافه شده اند ضرورت نیاز به اسد برای جمع آوری پول گفت: این دیپلمات که نیز صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن.

“این است که اولین و مهمترین کمبود پول است. Makhlouf پرداخت نمی شود تا به اندازه کافی است و تمایلی به انجام این کار” دیپلمات است. “این کمبود پول است واقعا دیره. پول مورد نیاز است. خزانه کاملا خالی است.”

ادامه مطلب

ناآرامی های وحشتناک در لبنان به عنوان ارز فرو می ریزد و چشم انداز از گرسنگی رشد می کند

لبنان در ظروف سرباز یا مسافر. اما در coronavirus آن را انجام می دهند درست است.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de