دهلی نو: دولت دهلی نو دانشگاه در حال برنامه ریزی برای برگزاری امتحانات آنلاین, معاون روسای دانشگاهها مطلع وزیر, Arvind Kejriwal, در روز جمعه.

Kejriwal و معاون او Manish Sisodia برگزار شد جلسه نقد و بررسی با VCs در مورد مسائل علمی دولت در بیانیه ای گفت.

این جلسه با حضور معاون روسا از Guru Gobind Singh ایندرپرستها دانشگاه; Netaji Subhas موسسه فناوری; دهلی فن آوری دانشگاه; Ambedkar دانشگاه ایندیرا گاندی دهلی نو دانشگاه فنی برای زنان; قانون ملی دانشگاه; دهلی دارویی علوم و تحقیقات دانشگاه و مدیر IIIT دهلی نو است.

“VCs در این جلسه را مطلع CM که آنها در حال برنامه ریزی برای انجام باقی مانده امتحانات آنلاین” بیانیه ای گفت:.

وزیر پرسش در مورد پذیرش وضعیت جدید, جلسه, قرار دادن وضعیت فعلی دانش آموزان و تاثير COVID-19 در قرار دادن دانش آموزان است.

“CM و Dy سانتی متر با تمرکز بر سه موضوع کلیدی در این جلسه مربوط به دانشگاهیان و اثر COVID-19 شیوع. اولین آنها مورد بحث چگونه دانشگاه ها در حال برنامه ریزی پذیرش روند آینده جلسه علمی. دوم آنها در مورد طرح اقدام دانشگاه به انجام دستور امتحانات و چگونه آنها را انجام تحصیلی بعدی جلسه” بیانیه ای گفت:.

سوم آنها در مورد این مسئله از دانش آموزان سال آخر که در حال حاضر رو قرار دادن اما برخی از امتحانات و در حال انتظار.

“در چنین مواردی اگر دانش آموزان نه هر گونه مدرک گواهی از دانشگاه و سپس آنها را به صورت مسائل در پیوستن به شرکت های جدید. امکان دانشگاههای ارائه موقت مدرک گواهی برای این دانش آموزان به طوری که آنها را در صورت هر گونه مشکل در پیوستن به شرکت های خود را نیز مورد بحث قرار گرفت.”

“در این وضعیت دانشگاه ها باید با استفاده از فن آوری بیشتر فعالانه در دانشگاهیان برای بهبود تحصیلی ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر. اجتماعی فاصله کلید مبارزه با این بیماری همه گیر از این رو هر دانشگاه باید برنامه ریزی تحصیلی جلسات و در حال اجرا از دانشگاههای نگه داشتن در ذهن اجتماعی فاصله هنجارهای” Kejriwal گفت.

Sisodia گفت که بسیاری از دانشگاه ها یک کسب و کار دانشکده و گروه.

“این دانشگاه باید پیشنهاد به دولت دهلی نو چه مراحلی باید انجام شود برای احیای دهلی اقتصاد در پست COVID-19 مستند فاز.”

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de