ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


یادداشت سردبیر: The Orange County Register است که با داشتن این منطقه در بهار مربیان ورزشی را در یک Q&A مورد 2020 فصل است که قطع شده توسط coronavirus بحران است.


برت کی JSerra بیس بال

س: چگونه شما تطبیق با بودن در خانه هر روز در طول بهار ؟

یک: من فکر می کنم هر کس به نظر می رسد در آنچه در جریان است را از طریق مجموعه ای متفاوت از لنز. از طریق این همه دیوانگی این اجازه داده است من به یاد بگیرند که چگونه به بهتر از پدر به پسر و یک شوهر بهتر به همسرم. من از دست من و پسران خانواده خود را از صمیم قلب در برنامه ما و آنها بخشی جدایی ناپذیر از زندگی من است.

س: به عنوان یک مربی چه چیزی شما را از دست ندهید بیشتر در مورد خود را “روال عادی” (pre-coronavirus)?

یک: معمول از میدان به بازیکنان نشان دادن و شنیدن در مورد روز خود را. سپس کار روزانه خود را. تلاش به دنبال بهترین خود را در هر روز و نحوه توسعه آنها را به استاندارد است که ما و آنها را به مجموعه خود را.

همچنین کادر مربیگری. این بچه ها همه بهترین دوستان من است. گرفتن با آنها را به ارمغان می آورد بهترین روز خود را در دانش و وفاداری آنها را به برنامه ما.

Q: هنگامی که شما فکر می کنم در مورد تیم خود را این روزها چه می ایستد ؟

یک: اصطلاح “فرهنگ” به اطراف پرتاب شده و بسیاری این روز است. به عنوان یک مربی از آن چیزی است که ما همیشه به دنبال, روزانه, هفتگی, ماهیانه, سالانه با هر تیم.

این تیم فقط اتحاد است که “آن” عامل. آنها چراغ و آنها به رهبری ، بازی بازی راه حق و در راه خود را به انجام برخی از چیزهای باور نکردنی. این بود که ما بهترین شروع در برنامه, تاریخچه و آنها معتقد بودند در هر یک از دیگر و تحت فشار قرار دادند و هر یک از دیگر و این چیزی است که بالا مدرسه دو و میدانی, همه چیز در مورد.

س: به عنوان یک مربی چه بوده است بدترین لحظه برای شما در این بهار و چرا ؟

یک: من به یاد داشته باشید به من بگویید که تیم ما فصل معلق بودن زمان با توجه به COVID-19. هنوز هم وجود دارد برخی از عدم قطعیت در مارس 12. ما فقط در حال پایین آمدن از بالا از جارو سانتا مارگاریتا در 11. من تا به حال زمان سخت شدن کلمات و دنبال آنها را در چشم. من دل شکسته بود. دل برای سالمندان ما و کل برنامه. این یک شات در قلب است.

س: و چه شده است بهترین لحظه برای شما در این بهار و چرا ؟

یک: اگر من تا به حال به شکستن آن را به یک لحظه — و ما تا به حال یک زن و شوهر که آیا این رفت و برگشت از هانتینگتون بیچ در doubleheader یا پیاده روی کردن برنده شدن در نیوپورت الک مقابل هانتینگتون بیچ — این امر می تواند پیاده روی کردن در مقابل سانتا مارگاریتا (ما بزرگترین رقیب) با قدیمی مدرسه bunt.

این یک doubleheader روز پس از آن یک روز طولانی و آنها در زمان سرب در بالای هشتم. اوون فولر چراغ خاموش با یک ضربه زمین و سپس Colby کنلس دو برابر کردن سمت چپ-زمینه دیوار. آنها عمدا راه می رفت Jared گلن و تریستان Lamaison bunted و پارچ پرتاب توپ دور برای ما به رفت و برگشت doubleheader. این یک لحظه بزرگ برای برنامه های ما.

س: اگر شما می توانید این بازی یکی از بازی فردا چه خواهد بود ؟ (حریف ؟ محل? این شرایط؟)

یک: این امر می تواند CIF قهرمانی بازی در ورزشگاه طفره زن. گیج پرش لوقا Jewett, جارد گلن همه زمین فوق العاده برای شش نوبت و ما سه ارشد کوزه (Sveningson, کوک, Robles) را نزدیک کردن بازی و قادر به راه رفتن کردن زمینه CIF قهرمانان برای اولین بار در مدرسه تاریخ است.

جرم خواهد بود به رهبری گیب D ‘ Arcy کودی Schrier, Colby Canales, Jake Taylor, Colin بلانچارد و حداکثر Imhoff. آنها خود را در حال حاضر خانواده ها با CIF قهرمانان پلاک و اختصاص آن به گذشته و حال JSerra شیرها.

س: شما چه می خواهید بازیکنان خود را برای یادگیری از همه از این ؟

یک: برای من آن است که در مورد لحظات در زمان. خوب و بد یا بی تفاوت. متوجه می شوند که هنگامی که شما آن لحظات را یک گام به عقب و نفس به یاد داشته باشید آنچه که شما انجام داد و برای همیشه etch آن لحظات در زمان.

ما را بیش از حد بسیاری از روز برای اعطا شده که ما از دست رفته در این روال از روز. هر بازیکن در هر سطح می تواند و یا خواهد شد و امید می گویند, “من آرزو می کنم من می خواهم که انجام می شود بیشتر” و یا “من آرزو می کنم من می خواهم که در انجام آن متفاوت است.”

در حال حاضر ما می توانید ما را در آینده و مطلق بیشتر از آن با ما, دوستان, خانواده و مدارس.

س: برای سرگرم کننده است که بازیکن(ص) در تیم خود را ساخته شده است شما را به خنده ؟

یک: Gabe D ‘ Arcy برای اطمینان حاصل کنید. اما آنها واقعا تمام انجام دهد. آنها من را به یک مربی بهتر و هنگامی که شما باید توانایی به خنده در این زمینه و مطمئن شوید که آن را در مورد سرگرم کننده است هر کس بهتر است برای آن.

س: برای سرگرم کننده که در تیم خود انجام دهید شما را عمیق و چه کسی به شما حمله اگر شما تا به حال شانس ؟

یک: من هر دو پرش و Jewett عمیق و پس از آن من دو چیز را انجام دهید. من با حداکثر سرعت دویدن در اطراف پایگاه به اجازه دهید آنها را می دانم آنچه من دبیرستان مربی به من آموخت که در مورد به دست آورده و نه اجازه دهید آن را تحت تاثیر قرار دهد و فقط به انجام آنچه که ما قرار است به انجام. یا من مخالف است و من بسیار بسیار آهسته اجرا کنید و از آن لذت ببرید در حالی که من در بحث با صدا غذا خوردن به هر دو آنها را و اجازه دهید آنها را می دانم که این پیرمرد هنوز هم می تواند ضربه.

س: برای تفریح چه آهنگ شما بازی در اتوبوس برای فینال اتوبوس سوار ؟

یک: این چیزی است که همه خود را. ما را ون. به طوری که آنها با جم خود را به مسائل است. آنها نفرت موسیقی من پس از آن حتی به ذکر به علاوه من نفرت موسیقی خود را بیش از حد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de