اسلام آباد: این خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) اجازه داده شده توسط وزارت حمل و نقل برای انجام پروازهای مستقیم به Ammerica با اثر فوری پرچم حامل را اعلام کرد.

پرداختن رسانه ها در روز پنج شنبه, PIA سخنگوی عبدالله حافظ گفت که این اولین بار بود که ملی پاکستان پرچم حامل خواهد بود عامل پرواز مستقیم به آمریکا بدون هر گونه توقف در راه, گزارش, Xinhua news agency.

“قبل از 9/11 حملات PIA هواپیما نیست باید از این ظرفیت برای پرواز به طور مستقیم به ما و آنها مجبور به توقف در جایی است. بعد PIA افزایش ظرفیت آن اما مقامات ایالات متحده حاضر به مجوز شرکت های هواپیمایی برای پرواز مستقیم به دلیل نگرانی های امنیتی وادار کردن آن پرواز به امنیت ترخیص در اروپا گفت:” سخنگوی.

با توجه به رسمی تحت مجوز که منقضی خواهد شد در آوریل 29, 2021, بودند اجازه داده می شود به کار 12 دور سفر و یا یک راه مسافری یا باری پروازها در یک ماه تحت شرایط را به اطلاع وزارت حمل و نقل از این مسیر در آن زمان برای هر مسافر یا محموله چارتر پرواز.

اگر یک PIA پرواز سر به ما از فرودگاه خارج از پاکستان, از آن خواهد شد که برای به دست آوردن امنیت ترخیص در غیر این صورت آن را نمی خواهد اجازه ورود به حریم هوایی.

ماه گذشته یک تیم از ما حمل و نقل اداره امنیت گزارش بازدید پاکستان برای انجام نهایی بازرسی امنیتی.

در اکتبر سال 2017 بودند قطع آن پرواز به آمریکا به دلیل افزایش عملیاتی هزینه با توجه به stopovers و کم کسب و کار و بعد شروع مذاکرات با مقامات آمریکایی برای مجوز پروازهای مستقیم.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de