• یک Laguna Niguel, ابتدایی, مدرسه, دانشجو, ارائه, اصلی, بث سارکوم با یک هدیه تولد. سارکوم را 50th birthday جشن گرفته شد با تعجب درایو-با رژه در مقابل مدرسه در مارس 29. (حسن نیت ارائه میدهد از میشل جانسون)

  • یک Laguna Niguel, دانش آموز مدرسه ابتدایی نمایش یک کارت دست ساز برای او اصل بث سارکوم در طول یک درایو تولد 50 رژه مارس 29. (حسن نیت ارائه میدهد از بث Ewing)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

در سن coronavirus وجود دارد تمایل به قرار مناسبت های خاص تا زمانی که زندگی به حالت عادی برمی گرداند.

نیست که برای Laguna Niguel مدیر مدرسه ابتدایی بث سارکوم که تولد 50 در چهار شنبه 29 آوریل جشن گرفته شد توسط ده ها تن از دانش آموزان, معلمان و مدیران با تعجب درایو های تولد رژه در مقابل مدرسه.

ابتدا در 1 بعد از ظهر اتومبیل و دوچرخه سواران ساخته شده راه خود را از طریق پارکینگ و اتوبوس حلقه تکان دادن بالن ها دست ساز نشانه ها به خود افتخار معشوق اصلی.

“این بسیار سرگرم کننده” سارکوم گفت: پس از آن. “من دور منفجر شد با تعدادی از اتومبیل. من می دانم که برای 27 دقیقه مستقیم وجود دارد ماشین بعد ماشین بعد ماشین.”

رژه برگزار شد از معلمان و اعضای انجمن اولیا و مربیان که برنامه ریزی این رویداد از طریق ایمیل و پیام زوم جلسات.

“آنها موفق به نگه داشتن آن تعجب است که بسیار دشوار است به انجام,” سارکوم گفت.

میشل جانسون که سه پسر حضور در این مدرسه گفت: مشارکت مردم شگفت آور بود. “اتومبیل snaked از طریق پارکینگ و به صف شدند تا در خیابان. عالی بود برای دیدن همه کسانی که شرکت کردند.”

البته این یک جشن تولد بدون کیک — سارکوم را ساخته شده از ردیف از رول کاغذ توالت festooned با ضد عفونی کننده دست “شمع” یک هدیه از مدرسه معلمان است.

جانسون گفت: سارکوم است که در سال دوم به عنوان اصلی در Laguna Niguel, واقعا دوست داشتنی شده توسط همه دانش آموزان.

“آنها نمی تواند راه رفتن با او بدون اینکه بخواهم او را در آغوش بگیرید” جانسون گفت. “او همیشه یک لبخند برای همه. او میپرد و با دو پا و همواره حاضر و حمایت از درخواست. او فقط می آید به جامعه با آغوش باز.”

همانطور که برای سارکوم او گفت که او قطعا احساس عشق از جامعه مدرسه. “این بود که من به یاد ماندنی ترین و مورد علاقه تولد تا کنون. من هرگز آن را فراموش نکنید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de