Jayesh Ranjan هدایت جمع به اجرای TConsult پروژه

حیدرآباد: Jayesh Ranjan این اصل در جمعه تمجید Telangana فناوری اطلاعات انجمن T-مشورت با تلاش به جریان اصلی پزشکی از راه دور.

Jayesh Ranjan نوشته شده به تمام منطقه جمع را در نظر بگیرید اجرای TConsult های پزشکی از راه دور پروژه در حال اجرا توسط نرم افزار حرفه ای بدن Telangana فناوری اطلاعات در ارتباط است.

TITA راه اندازی کرده است یک خلبان از پزشکی از راه دور پروژه در 8 آوریل به عنوان پاسخ به مستند شرایط. تلاش این است که به ارائه مشاوره پزشکی از طریق یک رابط ویدئویی. این آمده است دستی به بسیاری از با توجه به مستند. این پروژه برای اولین بار راه اندازی شد در Makthal مندل از Narayanapet منطقه.

Makthal شد اولین مندل به مرکز پزشکی از راه دور. پس از موفقیت خلبان Narayanpet منطقه جمع آوری هری Chandana خواسته بود TITA برای گسترش این پروژه برای کل منطقه است. پس از موفقیت یک درخواست مشابه در آمد از Yadadri منطقه جمع آوری Anitha Ramachandran.

از طریق اتصال مشاوره ارائه شده به بيمار از راه دور. نسخه ای است فرستاده شده به بیماران به صورت الکترونیکی. از داروخانه های محلی فعال هستند که بیماران با استفاده از داروهای تجویزی برای خرید دارو.

در نامه ای خطاب به تمام منطقه جمع در آوریل 29, آن و صنایع اصلی وزیر امور خارجه گفت: اجرای TConsult در Narayanpet و Yadadri داده است نتایج دلگرم کننده است. پزشکی از راه دور کانال موثر برای فعال کردن سریع تر رسیدن به خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق روستایی از بین بردن بسیاری از چالش های زیربنایی.

نتایج حاصل از Narayanpet نشان می دهد که تکنولوژی در حال تغییر است راه بهداشت و درمان عمل امروزه مقامات بالا گفت. “با T-مشورت ارائه شده از teleconsultations توسط تصویری/چت, پزشکی, e-تجویز و بیشتر در ارتباط با بهداشت و درمان گزینه های مانند پزشکی تحویل از طریق داروخانه های محلی فروشگاه در طول دوره پلت فرم است که به خوبی دریافت شده توسط شهروندان با حمایت قاطع از بهورزان و داوطلبان” Ranjan گفت: در نامه ای به این منطقه جمع توصیه به در نظر گرفتن اجرای TConsult خدمات. جزئیات بیشتر را می توان در 8123123434 از TITA او گفت: در این نامه

TITA جهانی رئیس جمهور ساندیپ Makthala گفت: TITA است تمام بشود به مقیاس پروژه بسته به درخواست از مناطق مربوطه. این در حال حاضر impanelled چندین پزشکان و افزایش تعداد به زودی برای رسیدگی به افزایش تعداد teleconsultations.

“این است که یک ماده از غرور و افتخار برای ما است که آن را و صنایع اصلی تا بوق و کرنا کردن کار ما در حال انجام در پزشکی از راه دور در منطقه و توصیه می شود آن را به مقیاس در تمام مناطق” Makthala گفت:, و اضافه کرد که TITA آماده است برای این.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر