جک گوئز

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در این 2014 عکس فایل یک نمای کلی را نشان می دهد نشانه ای در مقابل یک شعبه از اسرائیل بانک Hapoalim در مدیترانه شهر ساحلی نتانیا.

اسرائیل بزرگترین بانک خواهد پرداخت بیش از 900 میلیون دلار پس از اعتراف به آن کمک کرد تا مشتریان ایالات متحده فرار از مالیات غیر قانونی در حساب های دریایی و به طور جداگانه است که آن متمرکز پول به عنوان بخشی از یک رشوه طرح در صفوف فوتبال بین المللی ایالات متحده دادستان گفت: پنج شنبه.

بانک Hapoalim و سوئیس تابعه التماس کرد گناه را به کمک مشتریان ایالات متحده در راه اندازی حساب تحت نام های نادرست و اجتناب از ایالات متحده گزارش مورد نیاز برای بیش از یک دهه دادستان در آزادی گفت: کمک به آنها فرار از مالیات در بیش از $7.6 میلیارد دلار در سپرده. بانک ها توافق کرده اند که به پرداخت $874 میلیون دلار جریمه مالیات معوقه و ضبط دارایی.

پرداخت نشان دهنده دومین پنالتی در جریان سرکوب دریایی فرار از پرداخت مالیات توسط وزارت دادگستری ایالات متحده. Hapoalim فعالیت های درگیر حداقل چهار نفر از مدیران ارشد از جمله دو تن از اعضای سابق این بانک مدیره دادستان گفت.

“اسرائیل بزرگترین بانک, بانک Hapoalim و سوئیس تابعه باید اذعان کرد که نه تنها به عدم جلوگیری از, اما به طور فعال کمک به مشتریان ایالات متحده به راه اندازی راز حساب به پناهگاه دارایی ها و درآمد و برای فرار از مالیات” گفت: آمریکا وکیل جفری S. برمن از منطقه جنوب نیویورک. “ترکیب پرداخت نزدیک به 1 میلیارد دلار نشان دهنده قدر از فرار از پرداخت مالیات توسط این بانک مشتریان ایالات متحده به اندازه هزینه های این بانک جمع آوری شده برای ارائه این خدمات غیر قانونی و گرانش از رفتار غیر قانونی.”

یک سخنگوی بانک Hapoalim گفت: این شرکت تا به حال هیچ اظهار نظر یا بررسی است. این بانک در زمینه های مورد نیاز گزارش یک رویداد “خارج از کسب و کار عادی شرکت” با تل آویو بورس اوراق بهادار روز شنبه اذعان به این درخواست موافقت نامه ها و مقدار جمعا به مبلغ 904 میلیون دلار پرداخت می شود.

در مورد پول شویی دادستان گفت: بانک Hapoalim و سوئیس سهامداران موافقت کرده بود به پرداخت بیش از 30 میلیون دلار در ضبط دارایی ها و جریمه های نقدی پس از اعتراف به این که برخی از کارکنان کمک شستن میلیون ها نفر در رشوه و پرداخت رشوه به مقامات در جام بین المللی فوتبال بدن.

به مدت پنج سال بین سال های 2010 و 2015 به گفته دادستان این بانک میامی شعبه متمرکز پرداخت های غیر قانونی به مقامات که شامل لوئیس Bedoya رئیس سابق کلمبیا فوتبال و یک عضو از اعضای کمیته اجرایی فیفا. Bedoya که ممنوع شد, از بین المللی فوتبال در سال 2015 است که در انتظار صدور حکم پس از شفاعت شفاعت گناه گناه به باجگیری و سیم تقلب در نیویورک است.

در نوامبر 2015, Bedoya التماس کرد گناه را به racketeering توطئه و تقلب سیم توطئه در منطقه شرق نیویورک است. او در انتظار صدور حکم است.

حساب در شعبه میامی نیز استفاده شده توسط آرژانتین ورزشی بازاریابی شرکت به پرداخت رشوه و رشوه به مقامات فیفا به گفته دادستان. این فعالیت ها ادامه داد: با وجود نگرانی های مطرح شده توسط Hapoalim خود انطباق تیم آنها گفت.

“به جای بانک ارتباط مدیران ادامه داد: اجرای غیرقانونی رشوه و پس زدن پرداخت از طرف کامل بازی گفت:” یک بیانیه از سوی دادستان منطقه شرق نیویورک است که به دنبال فیفا رشوه رسوایی.

“نزدیک به پنج سال بانک Hapoalim کارکنان با استفاده از سیستم مالی آمریکا به شستن ده ها میلیون دلار رشوه پرداخت به فاسد فوتبال مقامات در کشورهای متعدد” دستیار دادستان کل Brian A. Benczkowsk در بیانیه ای گفت:. “اعلام امروز نشان می دهد بخش تعهد به برگزاری موسسات مالی به حساب زمانی که آنها آگاهانه تسهیل فساد و دیگر رفتار مجرمانه.”

علاوه بر آن کسب و کار بین المللی Hapoalim آشنا است بانک های خرده فروشی در اسرائیل با بیش از 250 شعبه در سراسر کشور است.

ادامه مطلب:

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de