Somasekhar Mugulu

حیدرآباد: سید Akbaruddin من است کامل 10 نوع دوست. درست به یک تقصیر این IFS افسر تا یک روز پیش (31 مه) بود هند سفیر و نماینده دائمی در سازمان ملل متحد (سازمان ملل متحد) مستقر در نیویورک است.

ما شده اند امتحان آمپول آمپول کالج و دوستان برای چهل سال در حال حاضر.

آن را نیز یک فرصت نادر برای من برای به اشتراک گذاشتن دهه دوستی با اکبر امیرکبیر و دانشجوی پدرش, پروفسور S Bashiruddin سر از وزارت ارتباطات و روزنامه نگاری, Osmania University به عنوان به خوبی به عنوان سفیر ایران در قطر.

اکبر صبر انسان. همیشه خندان و مکالمه با دوستان قدیمی خوب. حتی پس از چهار دهه گرما همان دوستانه روح و خلع سلاح جذابیت او دارای. کسانی که شاهد عملکرد خود را در سازمان ملل متحد در ماه اوت سال 2019 که در آن او خلع سلاح پاکستان روزنامه نگاران با پاسخ سریع و عاطفی اقدامات در هند اقدامات J&K را برای اطمینان حاصل کنید متوجه تصفیه شده خود حاضر جوابی.

در دانشگاه های ما روز و در هر کجا که اکبر وجود دارد خواهد بود یک گروه. خود پسند و خوش مشرب رفتار شد قرعه کشی بزرگ از هر دو جنس به نظام را یکی از چند شاگرد, کالج آن روز. فارغ التحصیل در, BA, اکبر فعال بود در quizzing و سیاست است. در واقع او نادر بود همه طفیلی.

من می خواهم به یاد بیاورید قسمت جالب در quizzing. Doordarshan حیدرآباد دعوت کرده بود Nizam College یک نام بزرگ در محافل ادبی در آن روز برای شرکت در مسابقه برنامه. پس از چهار عضو تیم متشکل از Dimirdash (Panjetan), راوی Mokkapati ( که رفت به سنت استفان بعد) اکبر و انتخاب شدند. Nanduri Vittal محبوب چهره Doordarshan بود quizmaster. مخالفت تیم RBVR زنان است.

به ما کمال تعجب به ما گفته شد این یک مسابقه در تلوگو. سوالات نیز بیشتر AP محور تلوگو ادبیات و غیره. بنابراین نتیجه نهایی این بود بیش از حد نزدیک یک پایان برای راحتی ما و شهرت. پشت در کلاس های آن سخت بود رفتن با کالج بولتن گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن به ما. اما ما به پایان رسید تا با تمایز شرکت در اولین مسابقه در DDK حیدرآباد در سال 1980.

کالج, انتخابات شدند, دیگر زمان هیجان انگیز است. کاملا جنگیدند آنها رنگارنگ با پوستر و جزوه و سخنرانی. اکبر بود که محبوب در میان دانش آموزان به عنوان برنده مشترک وزیر در برابر سفت مخالفان در 1978-79. اما او ترک پست خود به عنوان بسیاری از انتخاب در پنل بودند از مخالفان. G Amarinder ردی (یک نام بزرگ در ساخت و ساز کسب و کار امروز) و Niroop ردی ( SC وکیل) ،

پس از کالج اکبر پیوست دانشگاه حیدرآباد (علوم سیاسی) در گلدن آستانه Nampally. گاهی اوقات من می خواهم تا پایان وجود دارد و دیدار با دوستان دیگر هم مانند بدنسازی Sudhakar Naresh و شناخته شده و اساتید و Shantha سینها, Rajen Harshe ،

در موارد دیگر ما را به جای خود را در Osmania University campus. پدر او پروفسور Bashiruddin و مادر Zeba Bashiruddin یک معلم متعهد. خانواده نیز انجام شده یک ارتباط قوی با ساتیا Saibaba از پوتپرتهی.

ما quizzing در زمان ما به K دایره. او در حال آماده شدن برای آزمون IAS بیش از حد و به طور کامل کامل با امور جاری. من اکبر و بالا (در میان بهترین پس از آن) با تشکیل یک تیم در K دایره. من خیلی خوش شانس است که ما برنده آزمونها توسط دوازده به عنوان آنها می گویند. در یکی از مناسبت ما موفق به پیروزی دو—یکی در Mahbub کالج (سکوندربد) در صبح و دیگری در گاندی کالج پزشکی در بعد از ظهر.

اوایل روز

آن اکبر که من بر روی یادگیری Lambretta. پدر من تا به حال یک سنگین وزن Lamby. من استفاده می شود به مبارزه به آن را دریافت کند از آن ایستاده و پا زدن شروع با توجه به نازک قاب. اکبر هم تا به حال به خوبی حفظ شده است, بنابراین من موفق به انجام اولیه یادگیری است.

من از روی علاقه بحر تفکر غوطهور شدن یکی از اولین گردش بود که برای شرکت در عروسی یکی از Ramakrishna ( شرکت مشهور سازنده) در یک روستا در نزدیکی Achampet در محبوب نگر منطقه. من اکبر بدنسازی Sudhakar و اواخر Pradeep سوار بر روی دو چرخ. آن را بزرگ و به یاد ماندنی ازدواج که ما لذت می برد به طور کامل.

در اطراف 1982-83, اکبر به استرالیا نقل مکان کرد و من به روزنامه نگاری. مسیر ما عبور اغلب در طول سفر خود را در بازگشت به خانه. من به یاد داشته باشید او هدیه من یک شات داغ’ دوربین و یک کتاب دونالد Bradman از استرالیا, جایی که او رفته بود به انجام کارشناسی ارشد در بنیاد فورد بورس تحصیلی در کانبرا است.

در سال 1985 او ترک خورده و خدمات شهری و واجد شرایط برای خود ترجیح IFS. ازدواج خود را به دانشگاه mate Padma یک امر ساده است. من به یاد داشته باشید حضور متوسط دریافت کالا در راه آهن زد.

دیپلماتیک حرفه ای:

به عنوان یک حرفه ای دیپلمات اکبر است طی گسترده ای راه در سراسر جهان است. او تخصص خود را در خاورمیانه و تسلط به زبان عربی او را به مصر و عربستان سعودی و غیره. در طول سال های اولیه خود را او نوشته شده بود در قاهره بود که یکی از ما رویای شهرستانها برای بازدید از آن اهرام مصر. من تا به حال یک دعوت نامه. آن را یک دانشمند در RRL Dr قیصر Jameel که از آن ساخته شده به شهر باستانی و ارتباط با اکبر. او آمد بگویید چگونه مهمان نواز و دوستانه اکبر بود. در طول زمان آشفته از جنگ خلیج فارس, او در شهر جده عربستان سعودی که در آن برخی از عمل از صدام حسین حملات موشکی اتفاق افتاده است.

او به طور پیوسته افزایش یافت در محافل دیپلماتیک. رفتن از یک چالش واگذاری به دیگری. روی لئامت دادن خود را در آژانس بینالمللی انرژی اتمی در وین با ارسال Pokhran انفجار هسته ای و اجرا به هند و آمریکا-توافق هسته ای روز پر حادثه بود. سپس دوباره او را به عهده گرفت نقش ارشد در عربستان سعودی است. اکبر suave دیپلمات ظهور به عنوان چهره قابل مشاهده از وزارت امور خارجی به عنوان سخنگوی طول 2012-15. این تصدی ترین تاثیرگذار به عنوان او را از طریق به عنوان کسی که به راحتی در دسترس اما استادانه کنترل از پرسش های دشوار دیپلماتیک با پاسخ.

آن انگور در راهروهای قدرت در دهلی است که نقش خود را در طرح ریزی MEA مثبت تعامل فعال در رسانه های اجتماعی و خوش برخورد طبیعت مورد توجه نخست وزیر نارندرا مودی در سال 2014. مودی این گزارش گفت: “من به دنبال توییت های خود را.” جای تعجب نیست که تصویر او تنها رشد در MEA با این اتهام با توجه به ارتباط مگا آفریقا اجلاس در دهلی نو و همچنین برای کمک به Sushma سواراج.

در پایان 2015, اکبر معتبر داده شد نقش سفیر هند و نماینده دائم در سازمان ملل متحد ماموریت. در این نقش عملکرد خود به اوج خود رسید. خود را در مدیریت از ستیز تصمیمات دولت مودی در abrogation هنر 370 از J& K گرفتن بدنام تروریستی مسعود ازهر لیست سیاه… را به دست آورد او را تحسین گسترده ای.

آنچه می ایستد و او را در جا خوب است قوی در موضوع دانش و واقعا سکولار اعتبار یک ارتباطات و دیپلماتیک پایه از اوایل هفته به عنوان به خوبی به عنوان یک دانش صدا هند فرهنگی و تاریخی گذشته است.

برای بسیاری از دوستان و معاصران هم در سکوندربد باشگاه باقی خواهد ماند و به یاد ماندنی است. این شاید یکی از بزرگترین میعادگاه دانش آموختگان با نزدیک به 300 شرکت است.

اواخر تریلیون Pradeep, amish baby machine ™ Ravi Ramakrishna رائو و غیره قرار دادن با هم یک رویداد به یاد ماندنی. در حضور بودند مدافعان Kiran Kumar Reddy, Nandamuri Balakrishna, Suresh ردی Kanwaljeet سینگ Chavali Sharmila Sastry, Madhu Yashki Goud و…. در عین حال اکبر را به دست آورد حداکثر توجه است.

یک سال پیش زمانی که یک گروه از دوستان به ملاقات در قایقرانی باشگاه در حیدرآباد اکبر باقی ماند و او به عنوان شناخته شده است به عنوان کسی که همیشه با تمرکز و نرم گفتاری بیان و با هر سختی دشمنان است. تجلیل.

Somasekhar Mulugu سابق Associate Editor & رئیس اداره هندو BusinessLine است که به خوبی شناخته شده سیاسی, کسب و کار و علم نویسنده و تحلیلگر مستقر در حیدرآباد.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de