حیدرآباد: به دنبال خودرو-رانندگان ریکشا که از دست داده اند خود درآمد روزانه پس بود سراسر کشور مستند های اجرا شده در ماه گذشته راه آهن نیروی حفاظت (RPF) حیدرآباد (Nampally) ایستگاه راه آهن از پس انداز شخصی خود را در روز جمعه توزیع مواد غذایی سبوس دار کیسه به همه 30 خودرو رانندگان ریکشا در Nampally ایستگاه راه آهن.

پرداختن رسانه ها پرسنل MJ Chowdary بازرس نیازها گفت: “با توجه به مستند افسران ما مشاهده کرده اند که بسیاری از خودرو-رانندگان ریکشا که در حال ارائه خدمات از سال در ایستگاه پس انداز خود را از دست داده اند و در حال حاضر آنها نمی سمت چپ با پول برای خرید یک وعده غذایی که چرا نیازها حیدرآباد ایستگاه راه آهن تصمیم گرفته اند برای کمک به آنها را از طریق خود ما پرسنل پس انداز.”

مواد غذایی سبوس دار کیسه شامل 5 کیلوگرم برنج 3 کیلوگرم آرد گندم و 2 کیلوگرم دال و پودر فلفل قرمز و نمک. سرور خان, ASI, سید رشید HC و دیگر ادارات از نیازها و حاضر بودند در این مناسبت است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de