دهلی نو: دادگاه عالی دهلی نو روز جمعه پرسید مرکزی و دولت دهلی نو به ارائه یک لیست از بیمارستان که در آن outstation بیماران مبتلا به غیر Covid-19 بیماری درمان می شود در حالی که آن را از شنیدن یک درخواست به دنبال درمان رایگان برای بسیاری از outstation بیماران در AIIMS که ظاهرا متوقف درمان آنها پس از شیوع کروناویروس.

“ما مستقیم به اتحادیه هند و GNCTD به محل ثبت لیست بیمارستان ها که در این بیماران می تواند دریافت درمان برای بیماری های دیگر از Covid-19 ویدئو-از-هزینه با توجه به واجد شرایط بودن خود را. جواب شماره 4 نیز باید مشخص کند که آیا این بیماران می تواند به ارائه درمان در AIIMS خود را به عنوان آنها دریافت قبلا” گفت: یک بخش از نیمکت قضات Vipin Sanghi و Yogesh Khanna.

سفارشات تصویب شد به عنوان دادگاه شنیده می شود یک درخواست ثبت شده توسط Karan ست به دنبال تسکین فوری برای حدود بیش از 350 به شدت بیمار بیماران و اعضای خانواده خود/مراقبين در حال حاضر اشغال شب پناهگاه و چادر در اطراف تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS).

مدافع Darpan Wadhva ظاهر می شود برای درخواست به دادگاه گفت که بسیاری از این بیماران مبتلا به بیماری های جدی مانند سرطان و طبیعی خود ایمنی کم است و برخی از این بیماران خطر ابتلا به اجرا Covid-19 اگر آنها همچنان به زندگی در چنین شرایط است.

دادگاه نیز خواسته درخواست برای آماده سازی یک لیست از بیماران در رابطه با آنها پیل شده است ترجیح داده. “گفت: لیست باید شامل نام و سن این بیماری خاص است که آنها رنج می برند از” منظور بخوانید.

در طول این دوره از شنیدن مدافع, Anupam پژو ظاهر می شود برای دولت دهلی نو گفت: دادگاه است که این موضوع از ارائه خوابگاه به این بیماران شد و مسئولیت دهلی شهری پناهگاه بهبود هیئت مدیره (DUSIB) و بنابراین باید آن را همچنین می توان یک حزب در این مورد.

پس آن دادگاه صادر شده توجه به DUSIB و آن را به یک حزب.

ظاهر می شود برای AIIMS مدافع آناند Varma ارزیابی دادگاه که اصلی AIIMS تسهیلات است نه منحصر به فرد Covid-19 تسهیلات و آن را همچنان به درمان بیماران مبتلا به بیماری های دیگر است. او با اشاره به این که حدود ده روز پشت یک تیم از پزشکان از AIIMS بازدید پناهگاه و شناسایی آن دسته از بيمارانی که نياز به بستری شدن در بیمارستان.

“دو جمله بيماران بستری در بخش های مربوطه از AIIMS,” Varma, گفت:, و اضافه کرد که او ممکن است در زمان داده به جای ثبت یک گزارش وضعیت. دادگاه در حال حاضر شنیدن این موضوع در مارس 8.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de