بلر شیروانی ایسنا

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو حضور در یک کنفرانس خبری با وزرای دولت در اتاوا در روز جمعه.

تورنتو — دولت کانادا روز جمعه اعلام کرد ممنوعیت فوری در برخی از 1500 می سازد و مدل از “درجه نظامی” حمله سلاح ها از جمله سلاح های استفاده شده توسط فرد مسلح که به کشته شدن 22 نفر در مناطق روستایی نوا اسکوشیا در کشور مرگبارترین تیراندازی و کشتار در ماه گذشته.

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: وجود خواهد داشت دو سال عفو دوره برای صاحبان اسلحه به پیروی از ممنوعیت. او گفت: قانون خواهد شد پیش نویس در ماه های آینده به ارائه “غرامت عادلانه” به آنها.

“بدون استفاده از وجود دارد و هیچ جایی برای چنین سلاح در کانادا” ترودو گفت: در یک کنفرانس خبری در اتاوا در روز جمعه آغاز شد که با او مثال چند تیرباران های دسته جمعی در تاریخ این کشور است.

[کانادا مرگبارترین تیراندازی داد و بیداد شروع مسلح با حمله دوست دختر, پلیس می گویند]

او گفت که در حالی که بسیاری از صاحبان اسلحه در حال شهروندان مطیع قانون “شما نمی نیاز به یک AR-15 به پایین آوردن آهو.”

http://www.washingtonpost.com/video/world/trudeau-pledges-stricter-gun-control-legislation-after-nova-scotia-shooting/2020/04/20/6e5f31cc-cca8-4382-9a84-59a8dfed8f4a_video.html

ترودو که متعهد سلاح-اقدامات کنترلی در طول سال گذشته فدرال انتخابات گفت: دولت در حال برنامه ریزی برای معرفی قوانین سخت تر در ماه مارس بود اما تاخیر coronavirus بیماری همه گیر. این ممنوعیت خواهد بود به تصویب رسید از طریق قوانین و مقررات تصویب شده توسط دولت و نه از طریق قانون در مجلس است.

اندرو Scheer موقت رهبر مخالفان حزب محافظه کار گفت: Canadian Broadcasting Corp. که آن را “کاملا نامناسب” برای دولت به یک “عمده سیاست تغییر” در زمانی که مجلس شده است به طور موثر تعطیل به دلیل بیماری همه گیر.

ادامه مطلب

کانادا پرستاران که در ایالات متحده ساخته شده است را انتخاب کنید یک طرف

جهان مردمان بومی با سابقه غم انگیز از بیماری درخواست خارجی ها برای حفظ coronavirus دور

Coronavirus ارائه در دنیای واقعی تست برای دولت-اجرای تک پرداخت کننده سیستم های سلامت

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de