وجود دارد که لحظه aha. آن را درگیر چیزهایی که شما به طور معمول مرتبط با زندگی در حال تغییر بصیرتهای مانند ضرب المثلی نور که آمار جنی با شکوه بین چشم مانند یک 2-توسط-4. و آن را درگیر چیزهایی که شما نمی مرتبط با زندگی در حال تغییر بصیرتهای مانند بوقلمون.

شکوه بود رانندگی را به روستایی Auburn خانه از حلق آویز کردن با دوستان هنگامی که یک آهنگ در آمد در رادیو. دقیق آهنگ در مورد توانمند سازی زنان او و دوستان او در مورد صحبت بیش از شام. سپس او به معنای واقعی کلمه و ظاهرا دیدم نور. و پس از آن…بوقلمون در جاده ها است.

این نقطه در زندگی خود با شکوه بود که به دنبال نشانه هایی است که او نیاز به نوبه خود نیروهای خارجی در زندگی خود در داخل و “صعود کردن چرخ همستر” را به عنوان او این تعبیر آن است. مدال طلای المپیک-برنده شدن سالن از شهرت-درآمد موفق-آموزش سه بار بزرگ غرب و سافتبال بازیکن سال به یک نقطه که در آن است که تبدیل به یک طناب دار, تعریف, جهان چگونه او را دیدم اما چگونه او می خواست برای دیدن خودش.

“من بازنشسته از سافتبال اما من تا به حال همه چیز خارجی من را می خواست. من تا به حال خانه, ماشین, روابط دوستی و خانواده های آنها و در عین حال من احساس تنهایی می کنم” او گفت:. “من احساس می کردم که چیزی از دست رفته است. مهم نبود چه کردم خارجی به پر کردن آن با — خرید معاشرت — من نمی تواند پر کردن سوراخ گمشده درون من.

“آن را مانند هر قشنگ داستان میشنوید نور تابیده از طریق و ایست من unplugged.”

در حال حاضر با شکوه امتیوی است با شکوه Unburdened جایی است که او مشتاق بود. یکی از بزرگترین بازیکنان سافت بال در بازی, تاریخچه صاحب بالاترین شغلی طور متوسط پنبه حلاجی شده در Cal State فولرتون و غرب کنفرانس تاریخ و دیگر آماری شاهکارهای معمولا دیده می شود در یک بازی ویدئویی unplugged از ورزش است که او تعریف شده.

“تا زمانی که من به دانشگاه رفت و من هرگز تعریف شده توسط هر چیزی. من تعریف چیزی درون من” او گفت:. “من گوش دادن به کسی احساس من شد چیزی که من پا در سافتبال زمینه است. من اعتماد است که احساس من تا به حال وقتی که من پا روی زمینه و من نمی دانم که چگونه به ترجمه که به خودم اعتماد در داخل و خارج از زمین. سافتبال بود و خیابان من نگه داشته به این دلیل بود که من در بر داشت این حقیقت که من بود.”

اما اشتباه نکنید. شکوه ممکن است بخواهید سافتبال به تعریف او دیگر نیست اما برای 20 سال او تحمیل تعریف او از برتری در ورزش است. در او سه سال در Cal State فولرتون شکوه unplugged این کتاب ثبت دوباره آن را متصل با بالاترین شغلی طور متوسط پنبه حلاجی شده (.443), ضربه زنی در صد (.771) بر پایه درصد (.573) و پیاده روی (137) در مدرسه تاریخ است.

شکوه فصل 2001 یکی برای سنین بود. او مجموعه تک-فصل برنامه ثبت به طور متوسط پنبه حلاجی شده (.472), ضربه زنی در صد (.821) RBI (59) اجرا می شود (55) و پیاده روی (56). دو سال بعد او در مجموعه مدرسه رکورد بر پایه درصد در .576. با شکوه به پایان رسید کار خود را به عنوان یکی از تنها نه بازیکنان در NCAA به تاریخچه بت .400 رانندگی در حداقل 200 اجرا می شود, آمار حداقل 50 homers و تدوین یک .800 ضربه زنی در صد.

این بود که هیچ بوقلمون حرفه ای. نه تیم او بالا .667 طور متوسط پنبه حلاجی شده برای سال 2004 طلا-مدال المپیک ایالات متحده و سافتبال تیم, یکی از ورزش مصور به نام “رویای واقعی تیم” پس از آن outscored آن مخالفان 51-1 در نه بازی.

نه شد پان آمریکا بازی ها مدال طلا در سال 2005 و 2007 و 2012 القایی به آمریکا و سافتبال سالن از شهرت. شکوه اضافه شده یک دوم سالن پلاک در سال 2015 زمانی که او القاء شد به Cal State فولرتون ورزشی سالن از شهرت.

“من نمی خواهم به بحث در مورد شخص من برای سال های بسیاری از. ما قصه گوهای. من نقش به مدت 20 سال نقش بودن سافتبال بازیکن و ورزشکار اما این نقش است,” او گفت:. “هنگامی که ما متصل به یک نقش یا یک داستان قدیمی ما رنج می برند. اعتقاد ما بر این داستان باید پایان دادن به هرگز. اما ما بگویید داستان های جدید هر روز است. هنگامی که شما از خواب بیدار و متوجه شما می توانید بگویید یک داستان جدید در هر روز که در آن آزادی است.

“من دیگر نیستم که بازیگر است. این است که زیبایی این.”

جنی با شکوه بود و چهار بار کالج سافتبال همه آمریکایی برای Cal State فولرتون. (عکس)

هفته گذشته با شکوه بسته پرده. او توقیف او GoldMedal31 آموزش کسب و کار شرکت او را از زمین ساخته شده و این شرکت آورده است که او را ستایش دیگران از پدر و مادر و بازیکنان سافت بال سراسر منطقه ساکرامنتو است. بله او اجاره شده بود ، بله زمان بیماری همه گیر کوروناویروس اجازه او لوکس از کشف بیش از خودش دور از pickoff حرکت می کند و pitchouts.

و بله این چیزی است که نور او به ارمغان آورد: سادگی. صلح داخلی. خود آگاهی و دوست دارد که او لذت می برد کشف روزانه.

شکوه از خواب بیدار می کند, خودش قهوه یا mudwater سپس مدیتیشن برای حداقل 15 دقیقه — اگر مغز او قرار می دهد او در این سطح از سکون او به دنبال. او می رود برای یک پیاده روی در اطراف او پنج هکتار گسترش یکی با 30 جوجه احاطه شده توسط California Gold کشور بیابان. سپس او به خانه می آید از حیاط محل کار و یا در پخت و پز, پس از غواصی به آخرین کتاب او – معمولا چیزی در عرفان شرقی و یا اعتقاد به عالم ارواح. هر چیزی که به ارمغان می آورد “با اشاره به سمت داخلی است.”

با اشاره به سمت داخلی است با شکوه تلاش این روز است. زندگی در طلا در کشور است و نه بجا برای کسی که معدن برای گریزان از قطعات که در آن او باید که در آن او می خواهد به.

“هنگامی که من به پا کردن و سافتبال زمینه جهان بود به من گفتن که و چگونه من باید در مناطق جهان فکر نمی کنم من خوب بود. من اعتقاد خاصی داستان در مورد خودم,” او گفت:. “پس از 20 سال به عنوان یک ورزشکار و یک ورزشکار دیگر شما شروع به تحقق پیوست شما تا به حال به یک هویت کاذب.

“من آمده ام تا دایره کامل برای درک دلیل من بازی سافتبال برای مدت طولانی و موفق شد تا نیروی محرکه از کشف حقیقت در مورد خودم هر بار که من به شدت در این زمینه است. من نمی فهمم این همه قبلا. من نمی تواند قرار دادن تمام نقاط با هم اما به هر دلیل این که چرا در این زمان در زندگی من شگفت انگیز است. من شده است در چهار سال سفر از بیدار شدن.”

بهترین بخشی از سفر? شکوه هیچ ایده که در آن او توضیح می دهد که مفهوم خود را از بیدار شدن. کسب و کار اجاره در حال اجرا? به عنوان با شکوه آن را می بیند که زندگی کشیدن او را در یک جهت متفاوت جهت او آماده است به سفر.

“ما در حال تلاش برای نگه داشتن بر روی یک نقش است که دیگر وجود دارد,” او گفت:. “من برگزاری به هر چیزی. اگر جایی که من رهبری است و سافتبال آن سافتبال. اگر آن چیزی است که دیگری از آن خواهد شد چیزی دیگری است. من در نهایت به یک محل که در آن من نمی نیاز به دانستن آنچه که فردا است. این آزادی و این زمان طولانی برای دریافت در اینجا. من می خواستم به تسهیلات در حالی که فقط به تجربه نیستی و تجربه ناشناخته است. در حال حاضر من با اجازه خودم کشیده شود.”

به سمت نور است. به سمت توانمند سازی آهنگ. و بله به سمت بوقلمون از نژاد های مختلف.

آیا می دانید که…?

که جنی با شکوه بود یک چپ دست گیر برنده بزرگ غرب تاج سه گانه در سال 2001 زمانی که او رهبری این کنفرانس در پنبه حلاجی شده (.422), homers (14) و RBI (49) سابق و حرفه ای است که برای اکران روروک مخصوص بچه ها در ملی Pro Fastpitch لیگ و برای تویوتا Shokki در ژاپن است.

او گفت: آن را

شکوه در نقش روانی بازی در دو و میدانی و افزایش توجه در آموزش آن: “ما یاد بگیرند که چگونه به راه رفتن زمانی که جوان هستیم. ما سقوط ما به عقب بر گردیم تا ما سقوط ما به عقب بر گردیم. سپس بدن ما می داند که چگونه به انجام این کار است. آن را مشابه در دو و میدانی. ما یاد بگیرند که چگونه به توپ ضربه اما حافظه از دست رفته نیست. چه delineates ورزشکاران چیزی است که من آمده ام به درک که آن را واقعا یک سفر معنوی بستن ذهن و اجازه دادن به خودتان در هسته که شما در حال گرفتن بیش از. آن را یک سفر جالب است.”

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de